Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 października 2018, Ireny, Kleopatry, Jana

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Walka z mafią śmieciową nabiera tempa

Bytom kontynuuję walkę z mafią śmieciową. Dziś /9 października/ prezydent Damian Bartyla złożył zawiadomienie do Prokuratury Krajowej o zorganizowanej grupie przestępczej, która od co najmniej 10 lat działa na terenie naszego miasta.

Opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi Data publikacji: 22 kwietnia 2014Referat Gospodarki Odpadami informuje, że opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi można uiszczać wpłacając pieniądze na numer rachunku bankowego nadany indywidualnie każdemu zobowiązanemu lub na rachunek bankowy nr 22 1560 1049 2224 4228 4000 0002 oraz w kasach UM przy ul. Parkowej 2 oraz ul. Smolenia 35.

Za śmieci można też zapłacić bez dodatkowych kosztów w placówkach Poczty Polskiej na terenie całego kraju oraz w oddziale GETIN NOBLE BANK SA w Bytomiu przy ul. Katowickiej 16.

Autor: AK
Zdjęcia: www.miastons.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.