Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 stycznia 2019, Piotr, Malgorzata

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Przewodniki turystyczne online

Wszystkim, którzy wybierają się na wycieczkę po Bytomiu, polecamy popularne przewodniki turystyczne. Znajdziesz w nich nie tylko informacje o atrakcjach, ale także gotowe propozycje spacerów, ścieżki dydaktyczne, ścieżki spacerowe, trasy turystyczne piesze i rowerowe. 

Ogólnopolski Zlot Caravaningowy

Data publikacji: 12 maja 2018



Górniczy Klub Motorowy Rozbark w Bytomiu w miniony weekend zorganizował trzydniowy Ogólnopolski Zlot Caravaningowy połączony z obchodami 25-lecia działalności Klubu na kempingu w Kaletach-Zielonej.

Cieszę się, że możemy się dzisiaj spotkać z inicjatywy bytomskiego Górniczego Klubu Motorowego Rozbark by świętować 25. rocznicę działalności Klubu na kempingu „Rozbark” oraz 25. rocznicę prezesury Henryka Sznirlinga - mówił Damian Bartyla, prezydent Bytomia podczas zlotu, który odbył się terenie Campingu GKM "Rozbark" nad jeziorem w Kaletach-Zielonej.

Podczas trzydniowej, ogólnopolskiej imprezy zorganizowanej przez bytomskie stowarzyszenie odbył się szereg imprez i atrakcji, m.in. konkurs Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego o Puchar Prezesa Zarządu Okręgu Polskiego Związku Motorowego Dariusza Jajko. Ponadto uczestnicy mogli wziąć udział w integracyjnym ognisku i uroczystym balu caravaningowców.

Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objął Damian Bartyla, prezydent Bytomia oraz Klaudiusz Kandzia, burmistrz miasta Kalety.

Galeria zdjęć:



Autor: ww
Zdjęcia: Hubert Klimek/UM BYTOM

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.