Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 kwietnia 2017, Aleks, Grzegorz, Aleksander

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Pobiegną by uczcić zmarłego policjanta

Rozpoczęły się zapisy do III edycji Wojewódzkich Mistrzostw Policji w Biegu Przełajowym im. st. sierż. Marka Sienickiego. Impreza, która odbędzie się w Dolomitach Sportowej Dolinie od dwóch lat cieszy się ogromną popularnością. W 2016 roku w zawodach wystartowało 250 biegaczy. Jak będzie w tym roku przekonamy się 10 maja

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Oddala się szansa na medal dla tenisistów

Oddala się szansa na medal dla tenisistów Data publikacji: 15 kwietnia 2017Porażką zakończyło się piątkowe /14 kwietnia/ spotkanie tenisistów 3S Polonii Bytom z AZS Gdańsk. Nasi zawodnicy ulegli 1:3 i mają coraz mniejsze szanse na zajęcie 4. miejsca, premiowanego awansem do play-off.

Z czterech rozegranych wczoraj pojedynków, zwycięstwo zanotował tylko Tomas Konecny, który pokonał Patryka Zatówkę. Dwa pojedynki przegrał natomiast Robert Floras oraz jeden – Paweł Chmiel. Goście z Gdańska byli we wczorajszym meczu zdecydowanie lepsi, dzięki czemu zrównali się punktami z liderem tabeli. Z kolei Poloniści zajmują 6. miejsce w tabeli superligi. Do premiowanego awansem – 4. miejsca – niebiesko-czerwoni tracą już pięć punktów.

Kolejny mecz nasz zespół rozegra na wyjeździe, 21 kwietnia z Bogorią Grodzisk Mazowiecki.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM w Bytomiu/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.