Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
15 grudnia 2018, Nina, Celina, Walerian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Oddala się szansa na medal dla tenisistów

Oddala się szansa na medal dla tenisistów Data publikacji: 15 kwietnia 2017Porażką zakończyło się piątkowe /14 kwietnia/ spotkanie tenisistów 3S Polonii Bytom z AZS Gdańsk. Nasi zawodnicy ulegli 1:3 i mają coraz mniejsze szanse na zajęcie 4. miejsca, premiowanego awansem do play-off.

Z czterech rozegranych wczoraj pojedynków, zwycięstwo zanotował tylko Tomas Konecny, który pokonał Patryka Zatówkę. Dwa pojedynki przegrał natomiast Robert Floras oraz jeden – Paweł Chmiel. Goście z Gdańska byli we wczorajszym meczu zdecydowanie lepsi, dzięki czemu zrównali się punktami z liderem tabeli. Z kolei Poloniści zajmują 6. miejsce w tabeli superligi. Do premiowanego awansem – 4. miejsca – niebiesko-czerwoni tracą już pięć punktów.

Kolejny mecz nasz zespół rozegra na wyjeździe, 21 kwietnia z Bogorią Grodzisk Mazowiecki.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM w Bytomiu/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.