Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 lipca 2018, Bogna, Brygida, Apolinary

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacje w Bytomiu

Wakacje w mieście wcale nie muszą być nudne! Co roku możemy się o tym przekonać w Bytomiu, w którym kilkanaście instytucji zapewnia dzieciom wakacyjną naukę i rozrywkę na najwyższym poziomie.

Oddaj głos na bytomskie podwórko

Oddaj głos na bytomskie podwórko Data publikacji: 27 czerwca 2017Szkoła Podstawowa nr 28 w Łagiewnikach oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11 przy Os. Ziętka, to kolejne dwie bytomskie placówki biorące udział w konkursie, w którym walczą o nowoczesne rodzinne miejsca zabaw.

W tej edycji akcji „Podwórka Nivea” szkoły zgłosiły trzyminutowe filmy prezentujące talenty swoich uczniów. Można je zobaczyć klikając tutaj. Spośród wszystkich zgłoszonych szkół jury wybrało sto placówek, na które można głosować. Każdego dnia można oddać jeden głos. Głosowanie potrwa do 31 lipca, a na zwycięzców, którzy zbiorą największą liczbę głosów, czekają kolorowe place zabaw.

Więcej o akcji można znaleźć na: https://podworko.nivea.pl/.

Autor: AK
Zdjęcia: www.podworko-nivea.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.