Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 stycznia 2019, Marta, Henryk, Mariusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Zaśpiewają dla Igorka

W świąteczno-noworocznym klimacie utrzymany będzie koncert charytatywny, który zaplanowano na 20 stycznia o 18.00 w kościele p.w. Trójcy Świętej przy ul. Kwietniewskiego 1 w Bytomiu.

Oddaj głos na bytomskie podwórko

Oddaj głos na bytomskie podwórko Data publikacji: 27 czerwca 2017Szkoła Podstawowa nr 28 w Łagiewnikach oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11 przy Os. Ziętka, to kolejne dwie bytomskie placówki biorące udział w konkursie, w którym walczą o nowoczesne rodzinne miejsca zabaw.

W tej edycji akcji „Podwórka Nivea” szkoły zgłosiły trzyminutowe filmy prezentujące talenty swoich uczniów. Można je zobaczyć klikając tutaj. Spośród wszystkich zgłoszonych szkół jury wybrało sto placówek, na które można głosować. Każdego dnia można oddać jeden głos. Głosowanie potrwa do 31 lipca, a na zwycięzców, którzy zbiorą największą liczbę głosów, czekają kolorowe place zabaw.

Więcej o akcji można znaleźć na: https://podworko.nivea.pl/.

Autor: AK
Zdjęcia: www.podworko-nivea.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.