Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 listopada 2018, Aniela, Klaudyna, Roman

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Rozbark - budowa promenady wchodzi w decydujący etap

Widać już pierwsze efekty prac, jakie realizowane są na Rozbarku. To właśnie tam w ramach Obszaru Strategicznej Interwencji MZZiGK w Bytomiu realizuje inwestycję wartą około 12 mln zł. Jednym z jej elementów jest budowa promenady po dawnej kolei wąskotorowej, która ma połączyć ul. Pszczyńską z ul. Alojzjanów.

Żurawie na Łużyckiej. Trwa budowa nowej strażnicy

Symboliczne wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę nowej strażnicy oraz ceremonia podpisania aktu erekcyjnego przypieczętowały dziś /13 listopada/ realizację ogromnej i wyczekiwanej nie tylko przez bytomskich strażaków inwestycji przy ul. Łużyckiej.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

O prawach pacjenta i nie tylko

O prawach pacjenta i nie tylko Data publikacji: 11 września 2018Starzenie się ludności jest jednym z najważniejszych wyzwań zdrowotnych i społeczno-politycznych najbliższych lat. Z tym tematem związane będzie pierwsze po wakacjach Spotkanie z ekspertem już w czwartek, 13 września w Biurze Promocji Bytomia.

Podczas spotkania poruszone zostaną kwestie związane z prawami i obowiązkami pacjenta, a także wsparciem dla osób, które opiekują się chorym w domu.

Czwartkowe spotkanie poprowadzi Elżbieta Synowiec, gerontolog, specjalizująca się w problematyce opieki nad osobami starszymi i zagadnieniach dotyczących praw pacjentów seniorów. Jest również aktywną członkinią Bytomskiej Rady Seniorów oraz organizacji IOGT, przeciwdziałającej patologiom społecznym i uzależnieniom.

Początek spotkania o 16.00 w Biurze Promocji Bytomia przy Rynku 7.
 

Autor: AK
Zdjęcia: www.pixabay.com

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.