Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 listopada 2017, Cecylia, Jonatan, Stefan

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

O prawach konsumenta w Europie

Dokonując zakupu towarów i usług w krajach Unii Europejskiej jesteśmy chronieni przez te same przepisy prawa konsumenckiego.

W celu szybkiego i skutecznego rozwiązywania sporów transgranicznych w państwach członkowskich zostały powołane Europejskie Centra Konsumenckie zrzeszone w sieć ECC-Net. Europejskie Centra Konsumenckie pomagają konsumentom rozwiązywać sprawy sporne poprzez rozstrzyganie sporów drogą pozasądową z wykorzystaniem mediacji czy arbitrażu.

ECK w Polsce działa przy Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów w Warszawie, Plac Powstańców Warszawy 1. Na stronie internetowej www.konsument.gov.pl można znaleźć porady, informacje, wzór reklamacji, a także złożyć skargę na przedsiębiorcę.


Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.