Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 czerwca 2018, Gerwazy, Protazy, Julianna

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

O play-off wciąż trwa walka

O play-off wciąż trwa walka Data publikacji: 15 kwietnia 2016Po porażce tenisistów stołowych 3S Polonii Bytom z Bogorią Grodzisk Mazowiecki 1:3, nasz zespół spadł na 5. miejsce w tabeli Superligi. Poloniści wciąż zachowali szansę na awans do play-off, jednak teraz nie mogą sobie pozwolić na kolejną utratę punktów.

W kwietniu niebiesko-czerwonych czekają kolejne mecze, które mogą zadecydować o tym, czy nasi tenisiści awansują do strefy medalowej. 18 kwietnia o 18.00 w Hali na Skarpie bytomianie podejmą lidera tabeli – ASTS Olimpię – Unię Grudziądz. W pierwszym meczu, który odbył się jesienią w Grudziądzu, sensacyjnie wygrali tenisiści z Bytomia, pokonując wciąż aktualnego Mistrza Polski 3:2.

Gdyby podopieczni Michała Napierały powtórzyli ten wynik w kwietniu, ich szanse na awans do play-off z pewnością by wzrosły. Oprócz meczu z Olimpią-Unią, nasi zawodnicy zmierzą się jeszcze na wyjeździe, 26 kwietnia z LKS-em Odrą Głoska, który zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Aby myśleć o grze o medale nasi tenisiści muszą obydwa pojedynki wygrać.

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.