Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 stycznia 2019, Marta, Henryk, Mariusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

O konstytucji biznesu i nowych możliwościach w sektorze MŚP

O konstytucji biznesu i nowych możliwościach w sektorze MŚP Data publikacji: 16 lutego 2018Jaką szansą dla rozwoju bytomskiego biznesu jest Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia? Jakie wyzwania stoją przed naszym miastem w ramach rewitalizacji? O tych i wielu innych zagadnieniach związanych z gospodarką będzie mowa 22 lutego, podczas Seminarium Gospodarczego MŚP w Bytomiu.

Mam nadzieję, że wydarzenie to stanowić będzie ważny impuls do pogłębienia współpracy środowiska biznesu oraz gminy i urzędów, otwierając nowe perspektywy wspólnych przedsięwzięć biznesowych na rzecz zrównoważonego rozwoju – mówi Krzysztof Gajos, prezes Bytomskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, organizator seminarium.
 
Gośćmi spotkania będą: Bożena Mientus, wiceprezydent Bytomia, Kazimierz Karolczak, przewodniczący GZM, Tadeusz Donocik, prezes Regionalnej Izby Gospodarczej, Joanna Cimoch, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Bytomiu.

Spotkanie odbędzie się o 10.00 w sali sesyjnej UM przy ul. Parkowej 2. Patronat nad wydarzeniem objął prezydent Damian Bartyla.

Pobierz plakatAutor: AK
Zdjęcia: www.pixabay.com

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.