Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 stycznia 2018, Anastazy, Wincenty, Wiktor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

O etykiecie i protokole dyplomatycznym

O etykiecie i protokole dyplomatycznym Data publikacji: 28 marca 2017O dobrych obyczajach w relacjach biznesowych, normach obwiązujących w sytuacjach oficjalnych, będzie mowa już w najbliższy czwartek /30 marca, podczas Spotkania z ekspertem w Biurze Promocji Bytomia.

Spotkanie adresujemy nie tylko do przedsiębiorców czy osób pracujących w administracji publicznej, ale wszystkich, którzy mają świadomość jak istotna jest znajomość zasad zachowania się w różnych sytuacjach – mówi Magdalena Bosek z Wydziału Strategii i Funduszy Europejskich UM, kóra poprowadzi spotkanie.

Czwartkowy wykład odbędzie się w ramach Bytomskich Spotkań Europejskich. Początek o 17.00 w Biurze Promocji Bytomia przy Rynku 7.

Autor: AK
Zdjęcia: www.toptraining.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.