Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 stycznia 2018, Fabian, Sebastian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

O bezpieczeństwie w cyberprzestrzeni

O bezpieczeństwie w cyberprzestrzeni Data publikacji: 31 października 2017W dobie terroryzmu, cyberataków i innych zagrożeń, ważne stało się odpowiednie zabezpieczenie danych w firmach i instytucjach. Tym zagadnieniom poświęcona zostanie konferencja, która 17 listopada odbędzie się w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie.

Zorganizowana w ramach programu Partnerstwa Biznesowego między Urzędem Miejskim a WSB, konferencja skierowana jest do przedsiębiorców, liderów organizacji gospodarczych, pracowników samorządów i innych  instytucji (domów kultury, bibliotek, szkół), które zobowiązane są do dostosowania się do przepisów związanych z ochroną danych.

Podczas konferencji eksperci doświadczeni w praktycznej ochronie baz danych, podzielą się z zainteresowanymi swoją wiedzą. Udział w konferencji jest bezpłatny. Wcześniej trzeba jednak zgłosić chęć udziału wysyłając mejla na: alicja.bartus@chorzow.wsb.pl.

Zgłoszenia przyjmowane są do 10 listopada.

Autor: AK
Zdjęcia: www.cybersecurity.org

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.