Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
26 września 2018, Justyna, Łucja, Cyprian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

800 nowych mieszkań powstanie w Bytomiu

Budowę ponad 800 nowych mieszkań w Bytomiu zapowiedział podczas konferencji prasowej prezydent Damian Bartyla.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

O bezpieczeństwie w Bytomiu

O bezpieczeństwie w Bytomiu Data publikacji: 15 kwietnia 2016To będzie ważna dla bezpieczeństwa konferencja. W poniedziałek, 18 kwietnia o 17.00, w Teatrze Rozbark spotkają się eksperci ds. bezpieczeństwa wewnętrznego, a gościem specjalnym będzie Stanisław Koziej, były szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego.

Uczestnicy konferencji odpowiedzą na pytania: jak kierować ludźmi w sytuacji zamachu, ataku terrorystycznego czy napadu? Jak opanować panikę albo w jaki sposób powinien zachować się zakładnik.

Wezmą w niej udział przedstawiciele służb mundurowych: Straży Granicznej w Katowicach, Wojskowej Komendy Uzupełnień w Chorzowie, Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu, Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bytomiu; przedstawicieli Biura Bezpieczeństwa Miasta Bytomia oraz ekspertów z zakresu bezpieczeństwa wewnętrznego. Dyskusje poprowadzi Marek Mierzwiak, dziennikarz Polskiego Radia Katowice.

Osoby, które nie zdąży zapisać się na konferencję w Teatrze Rozbark, będą mogły zobaczyć ją podczas bezpośredniej transmisji w sali wykładowej Miejskiej Biblioteki Publicznej (III piętro).

Organizatorem spotkania są: Urząd Miejski w Bytomiu i Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie, honorowy patronat nad nim objął wojewoda śląski.

 

Zobacz program konferencji

Autor: Iwona Wronka

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.