Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 czerwca 2018, Gerwazy, Protazy, Julianna

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Gwiazdy zjadą do Bytomia!

Na te kilka dni wypełnionych muzyką z niecierpliwością czekają miłośnicy dobrej zabawy z Bytomia i okolic. Znamy już nazwiska gwiazd, które wystąpią 21-24 czerwca podczas tegorocznych Dni Bytomia.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

O bezpieczeństwie w Bytomiu

O bezpieczeństwie w Bytomiu Data publikacji: 15 kwietnia 2016To będzie ważna dla bezpieczeństwa konferencja. W poniedziałek, 18 kwietnia o 17.00, w Teatrze Rozbark spotkają się eksperci ds. bezpieczeństwa wewnętrznego, a gościem specjalnym będzie Stanisław Koziej, były szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego.

Uczestnicy konferencji odpowiedzą na pytania: jak kierować ludźmi w sytuacji zamachu, ataku terrorystycznego czy napadu? Jak opanować panikę albo w jaki sposób powinien zachować się zakładnik.

Wezmą w niej udział przedstawiciele służb mundurowych: Straży Granicznej w Katowicach, Wojskowej Komendy Uzupełnień w Chorzowie, Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu, Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bytomiu; przedstawicieli Biura Bezpieczeństwa Miasta Bytomia oraz ekspertów z zakresu bezpieczeństwa wewnętrznego. Dyskusje poprowadzi Marek Mierzwiak, dziennikarz Polskiego Radia Katowice.

Osoby, które nie zdąży zapisać się na konferencję w Teatrze Rozbark, będą mogły zobaczyć ją podczas bezpośredniej transmisji w sali wykładowej Miejskiej Biblioteki Publicznej (III piętro).

Organizatorem spotkania są: Urząd Miejski w Bytomiu i Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie, honorowy patronat nad nim objął wojewoda śląski.

 

Zobacz program konferencji

Autor: Iwona Wronka

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.