Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 lipca 2018, Bogna, Brygida, Apolinary

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacje w Bytomiu

Wakacje w mieście wcale nie muszą być nudne! Co roku możemy się o tym przekonać w Bytomiu, w którym kilkanaście instytucji zapewnia dzieciom wakacyjną naukę i rozrywkę na najwyższym poziomie.

Noworoczne kolędowanie na dworcu PKP

Noworoczne kolędowanie na dworcu PKP Data publikacji: 3 stycznia 2018Już po raz drugi zapraszamy 6 stycznia na noworoczne kolędowanie na bytomskim dworcu PKP. Kolędy, pastorałki i świąteczne utwory zabrzmią w holu bytomskiego dworca od 16.30.

Po korowodzie Trzech Króli, który przejdzie o 15.00 ulicami centrum miasta, zapraszamy do dalszego wspólnego kolędowania na bytomskim dworcu. Tam wystąpi zespół „Latorośle i przyjaciele” działający przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bytomiu przy ul. Pułaskiego 9. Zespół zagrał podczas pierwszej edycji Noworocznego Kolędowania, wziął udział w Dniach Bytomia w 2016 roku oraz innych akcjach na terenie naszego miasta.

Podczas wspólnego kolędowania zaśpiewają również młode wokalistki - Olivia Klinke uczennica VI klasy Szkoły Podstawowej nr 28 w Bytomiu - uczestniczka pierwszej polskiej edycji The Voice Kids, która rusza w styczniu 2018 roku w TVP 2 oraz Sonia Fiedor.

Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny.
 
kolędowanie 2018 a3 (4).jpg

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.