Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 października 2018, Ireny, Kleopatry, Jana

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Noworoczne kolędowanie na dworcu PKP

Noworoczne kolędowanie na dworcu PKP Data publikacji: 29 grudnia 2017Już po raz drugi zapraszamy 6 stycznia na noworoczne kolędowanie na bytomskim dworcu PKP. Kolędy, pastorałki i świąteczne utwory zabrzmią w holu bytomskiego dworca od 16.30.

Po korowodzie Trzech Króli, który przejdzie o 15.00 ulicami centrum miasta, zapraszamy do dalszego wspólnego kolędowania na bytomskim dworcu. Tam wystąpi zespół „Latorośle i przyjaciele” działający przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bytomiu przy ul. Pułaskiego 9. Zespół zagrał podczas pierwszej edycji Noworocznego Kolędowania, wziął udział w Dniach Bytomia w 2016 roku oraz innych akcjach na terenie naszego miasta.

Podczas wspólnego kolędowania zaśpiewają również młode wokalistki - Olivia Klinke uczennica VI klasy Szkoły Podstawowej nr 28 w Bytomiu - uczestniczka pierwszej polskiej edycji The Voice Kids, która rusza w styczniu 2018 roku w TVP 2 oraz Sonia Fiedor.

Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny.
 
kolędowanie 2018 a3 (4).jpg

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.