Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 stycznia 2019, Marta, Henryk, Mariusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Zaśpiewają dla Igorka

W świąteczno-noworocznym klimacie utrzymany będzie koncert charytatywny, który zaplanowano na 20 stycznia o 18.00 w kościele p.w. Trójcy Świętej przy ul. Kwietniewskiego 1 w Bytomiu.

Noworoczne kolędowanie na dworcu PKP

Noworoczne kolędowanie na dworcu PKP Data publikacji: 29 grudnia 2017Już po raz drugi zapraszamy 6 stycznia na noworoczne kolędowanie na bytomskim dworcu PKP. Kolędy, pastorałki i świąteczne utwory zabrzmią w holu bytomskiego dworca od 16.30.

Po korowodzie Trzech Króli, który przejdzie o 15.00 ulicami centrum miasta, zapraszamy do dalszego wspólnego kolędowania na bytomskim dworcu. Tam wystąpi zespół „Latorośle i przyjaciele” działający przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bytomiu przy ul. Pułaskiego 9. Zespół zagrał podczas pierwszej edycji Noworocznego Kolędowania, wziął udział w Dniach Bytomia w 2016 roku oraz innych akcjach na terenie naszego miasta.

Podczas wspólnego kolędowania zaśpiewają również młode wokalistki - Olivia Klinke uczennica VI klasy Szkoły Podstawowej nr 28 w Bytomiu - uczestniczka pierwszej polskiej edycji The Voice Kids, która rusza w styczniu 2018 roku w TVP 2 oraz Sonia Fiedor.

Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny.
 
kolędowanie 2018 a3 (4).jpg

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.