Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 października 2018, Florentyny, Ambrozego, Gawla

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Nowi nauczyciele dyplomowani

Nowi nauczyciele dyplomowani Data publikacji: 26 września 2017Uroczystość wręczenia aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego, odbyła się wczoraj /25 września/ w auli Państwowych Szkół Budownictwa. Akty wręczył Dariusz Domański, wicekurator oświaty.

Słowa uznania skierował do bytomskich nauczycieli prezydent Damian Bartyla: Budują państwo wizerunek współczesnej szkoły i edukacji, podążając za coraz nowocześniejszymi metodami pracy z uczniem. Ten rok jest szczególnie gorącym czasem dla polskiej oświaty. Dziękuję, że mimo trudności, z rzetelnością i oddaniem pełnią państwo misję nauczyciela, dbając o wszechstronny rozwój młodych bytomian.

Jednym z warunków nadania stopnia nauczyciela dyplomowanego nauczycielowi mianowanemu, jest posiadanie przez niego określonych kwalifikacji. Dodatkowo nauczyciel jest zobowiązany odbyć staż zakończony pozytywną oceną dorobku zawodowego oraz uzyskać akceptację komisji kwalifikacyjnej, która analizuje przedstawioną dokumentację i przeprowadza z nauczycielem rozmowę.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.