Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 stycznia 2018, Maria, Ildefons, Rajmund

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Metropolia - od 1 stycznia wspólne bilety i większa elastyczność podróżowania

Wspólne bilety jednorazowe oraz darmowe przejazdy dla dzieci i młodzieży do 16 lat. To dwie najważniejsze zmiany, integrujące taryfy KZK GOP, MZK Tychy i MZKP Tarnowskie Góry, które weszły w życie 1 stycznia 2018 roku.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Nowe radiowozy dla policji

Nowe radiowozy dla policji Data publikacji: 21 grudnia 2017Trzy oznakowane oraz trzy nieoznakowane radiowozy marki Opel i Hyundai przekazał wczoraj /20 grudnia/ bytomskim funkcjonariuszom prezydent Damian Bartyla. Warto podkreślić, że w ciągu ostatnich trzech lat bytomska komenda otrzymała 17 pojazdów współfinansowanych przez bytomski ratusz.

Zakup pojazdów służbowych w połowie został sfinansowany ze środków gminnych, natomiast pozostałą część wydatków pokrył budżet policji. Zgodnie z porozumieniami zawartymi pomiędzy przedstawicielami bytomskiego samorządu i policji, dofinansowanie przekazane przez gminę Bytom wyniosło około 100 tys. zł.

Zależy nam na tym, by mieszkańcy Bytomia czuli się bezpiecznie. Mamy świadomość, że policja jest częścią administracji rządowej, ale również dla samorządu wzrost poziomu bezpieczeństwa jest sprawą nadrzędną
– mówił Damian Bartyla, prezydent Bytomia podczas uroczystości przekazania radiowozów.

Oznakowane radiowozy zostały przekazane do komisariatu przy ul. Rostka oraz przy ul. Zabrzańskiej w Szombierkach, a trzeci trafił do policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego. Koszt zakupionych pojazdów to łącznie blisko 200 tys. zł.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.