Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
26 maja 2018, Filip, Paulina, Marianna

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Weź udział w jubileuszowym 10. Półmaratonie Bytomskim

Bieganie to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w naszym kraju. W Polsce co roku organizuje się setki imprez, gdzie miłośnicy biegania mogą sprawdzić możliwości swojego organizmu. Jedną z nich jest Bytomski Półmaraton, którego jubileuszowa dziesiąta edycja odbędzie się wyjątkowo w sobotę, 15 września.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Niedziela z hokejem

Niedziela z hokejem Data publikacji: 19 stycznia 2018W najbliższą niedzielę, 21 stycznia zapraszamy kibiców hokeja na lodzie na dwa ligowe spotkania, w których zaprezentują się drużyny żeńska i męska TMH Polonia Bytom.

Pierwsze na lodową taflę wyjdą hokeistki Polonii Bytom. O 14.30 zagrają z Atomówkami Tychy. Warto dodać, że nasze dziewczyny są liderem po 11 kolejkach, a na koncie mają 11 zwycięstw, a tym samym komplet punktów.

Z kolei o 18.00 nasi hokeiści zagrają z zespołem MH Automatyka Gdańsk. Dla obydwu drużyn będzie to bardzo ważny mecz. Zespół z Gdańska zajmuje 7. miejsce w tabeli Polskiej Hokej Ligi, zaś Niebiesko – Czerwoni są na 9. miejscu z dorobkiem 30. punktów.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.