Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 września 2018, Tekla, Boguslaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

800 nowych mieszkań powstanie w Bytomiu

Budowę ponad 800 nowych mieszkań w Bytomiu zapowiedział podczas konferencji prasowej prezydent Damian Bartyla.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Nie żyje Lesław Lisiński

Nie żyje Lesław Lisiński Data publikacji: 16 kwietnia 2018W wieku 63 lat zmarł Lesław Lisiński, wieloletni pracownik Urzędu Miejskiego w Bytomiu.

W Urzędzie Miejskim Lesław Lisiński pracował w latach 1995 - 2015. Był naczelnikiem, a później zastępcą naczelnika Wydziału Edukacji. Kierował Biurem Zarządu oraz Kancelarią Prezydenta Miasta. Po roku 2006 objął stanowisko kierownika Referatu Współpracy z Zagranicą.

Złoty człowiek - tak mówią o nim jego współpracownicy. Był przykładem szefa, który wymaga, ale zarazem dba o pracownika. Pilnował, by w pracy panowała dobra atmosfera. Pamiętał o nas również po przejściu na emeryturę. Składał życzenia  świąteczne, urodzinowe czy z okazji Dnia Kobiet.

Lesław Lisiński był także nauczycielem i wykładowcą akademickim.

 


Autor: Iwona Wronka

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.