Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 lipca 2018, Maria, Stefan, Eustachy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Nie ma skrzydeł bez korzeni

Nie ma skrzydeł bez korzeni Data publikacji: 26 września 2016Pod takim hasłem odbył się piknik integracyjny z okazji Dnia Solidarności z Osobami Chorymi na Schizofrenie, który 23 września odbył się w Środowiskowym Domu Samopomocy „Integracja” w Bytomiu – Szombierkach.

Piknik był nie tylko okazją do dobrej zabawy, ale także miał na celu podniesienie świadomości społecznej na temat zaburzeń psychicznych, a także roli rodziny, której pomoc osobom dotkniętym schizofrenią jej niezbędna. W imprezie uczestniczyło blisko dwieście osób, które bawiły się przy występach muzycznych i artystycznych. Nie zabrakło również atrakcji dla dzieci. Były dmuchańce, malowanie twarzy i występy iluzjonisty. Na koniec pikniku wspólnie zasadzono pamiątkowe drzewo będące symbolem troski i dbałości o więzy rodzinne.

Imprezy przygotowały Środowiskowy Dom Samopomocy „Integracja” w Bytomiu, Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Bytomiu oraz Zespół Psychiatryczno Środowiskowy MOPR w Bytomiu.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Środowiskowy Dom Samopomocy „Integracja” w Bytomiu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.