Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 stycznia 2018, Maria, Ildefons, Rajmund

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Metropolia - od 1 stycznia wspólne bilety i większa elastyczność podróżowania

Wspólne bilety jednorazowe oraz darmowe przejazdy dla dzieci i młodzieży do 16 lat. To dwie najważniejsze zmiany, integrujące taryfy KZK GOP, MZK Tychy i MZKP Tarnowskie Góry, które weszły w życie 1 stycznia 2018 roku.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Nie ma skrzydeł bez korzeni

Nie ma skrzydeł bez korzeni Data publikacji: 26 września 2016Pod takim hasłem odbył się piknik integracyjny z okazji Dnia Solidarności z Osobami Chorymi na Schizofrenie, który 23 września odbył się w Środowiskowym Domu Samopomocy „Integracja” w Bytomiu – Szombierkach.

Piknik był nie tylko okazją do dobrej zabawy, ale także miał na celu podniesienie świadomości społecznej na temat zaburzeń psychicznych, a także roli rodziny, której pomoc osobom dotkniętym schizofrenią jej niezbędna. W imprezie uczestniczyło blisko dwieście osób, które bawiły się przy występach muzycznych i artystycznych. Nie zabrakło również atrakcji dla dzieci. Były dmuchańce, malowanie twarzy i występy iluzjonisty. Na koniec pikniku wspólnie zasadzono pamiątkowe drzewo będące symbolem troski i dbałości o więzy rodzinne.

Imprezy przygotowały Środowiskowy Dom Samopomocy „Integracja” w Bytomiu, Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Bytomiu oraz Zespół Psychiatryczno Środowiskowy MOPR w Bytomiu.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Środowiskowy Dom Samopomocy „Integracja” w Bytomiu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.