Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 października 2018, Florentyny, Ambrozego, Gawla

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Nie gadaj - słuchaj, czyli warsztaty dla rodziców

Nie gadaj - słuchaj, czyli warsztaty dla rodziców Data publikacji: 22 września 2017Jak zrozumieć nastolatka i nie zwariować? Jak nawiązać lub polepszyć relację ze swoim dorastającym dzieckiem? Od października rusza kolejna edycja inspirujących warsztatów dla rodziców nastolatków.

Bezpłatne warsztaty odbywać się będą w dwóch oddzielnych grupach – do wyboru: w poniedziałki lub czwartki. Mogą z nich skorzystać rodzice nastolatków z Bytomia. Zapraszamy też rodziców, którzy mieszkają poza naszym miastem, ale ich dzieci uczą się w bytomskich szkołach – mówi Grzegorz Rzeszutek, pomysłodawca warsztatów, mediator rodzinny, wykładowca akademicki, autor i realizator wielu programów edukacyjnych.

Na program Szkoła dla Rodziców i Wychowawców złoży się 10 spotkań, podczas których rodzice będą mieli okazję porozmawiać z innymi rodzicami, wymienić się doświadczeniami i metodami wychowawczymi. Podobnie jak podczas poprzednich edycji, organizatorzy dołożyli starań, by poruszane zagadnienia były ciekawe i życiowe.

Uczestnicy warsztatów dowiedzą się m.in. jak skutecznie stawiać granice młodemu człowiekowi, by już na starcie ich nie odrzucał, a także jak się komunikować i konstruktywnie rozwiązywać spory. Zajęcia odbywać się będą w siedzibie I LO przy ul. Strzelców Bytomskich 11w sali nr 20 (wejście od strony boiska).

Ze względów organizacyjnych należy wysłać zgłoszenie chęci udziału. Można to zrobić SMS-owo pod nr.: 601 368 227 lub mailowo: gr.rzeszutek@gmail.com , podając: imię i nazwisko rodzica, nr tel. i adres e-mail do kontaktu, imiona dzieci i ich wiek, nazwę szkoły, do której uczęszczają oraz wybrany dzień warsztatów.

Pobierz ulotkę informacyjną

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.