Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 sierpinia 2018, Nora, Joachim, Roch

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Nie daj się nudzie, czyli ferie w mieście

Nie daj się nudzie, czyli ferie w mieście Data publikacji: 10 stycznia 2014Choć do ferii pozostało już niewiele czasu, a zima jak dotąd nie okazała się łaskawa dla tych, którzy z utęsknieniem czekają na białe szaleństwo, młodzi bytomianie nie powinni narzekać na brak rozrywek. W ramach akcji „Zima w mieście” ciekawą ofertę spędzenia wolnego czasu znajdą zarówno amatorzy sportu, jak i ci, którzy wolą realizować się artystycznie.

Od 20 do 31 stycznia (od poniedziałku do piątku) od 9.00 do 14.00 w ramach programu ”Otwarte sale gimnastyczne” udostępniane będą sale gimnastyczne. Najmłodsi, który wolny czas lubią spędzać aktywnie, będą mogli korzystać ze sportowego zaplecza swoich szkół pod okiem nauczycieli.

Zajęcia rekreacyjno-sportowe organizuje w tym roku 16 bytomskich szkół: ZSO nr 11, SP nr 23, SP nr 37 w Stroszku, SP nr 38 w Suchej Górze, ZSS nr 3 w Bobrku, SP nr 21 w Karbiu, Gimnazjum nr 15 w Stolarzowicach, SP nr 42 i SP nr 46 w Rozbarku, SP nr 44 i SP nr 45 w Szombierkach oraz SP nr 3, SP nr 4, SP nr 5, SP nr 51, ZSS nr 6 w Śródmieściu.

Na miłośników wspinaczki przez sześć dni (20, 22, 24, 27, 29 i 31 stycznia) od 9.00 do 14.00 czekać będzie ścianka w Hali na Skarpie. Ciekawe zajęcia przygotował Becek w ramach XIV Feriady Artystycznej. Zainteresowani mogą wziąć udział m. in.  w warsztatach plastycznych, instrumentalnych, fotograficznych oraz wybrać coś dla siebie z oferty filmowej.

Szczegóły na: www.becek.plAutor: AK
Zdjęcia: Fot. K. Kadis

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.