Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
21 lipca 2017, Andrzej, Wiktor, Daniel

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Są mieszkania dla młodych

Dziewięć kolejnych lokali mieszkalnych czeka na młodych w ramach piątej edycji programu „Mieszkania dla Młodych” w Bytomiu. Są to mieszkania do remontu, który najemca musi wykonać we własnym zakresie i na własny koszt przed zawarciem umowy najmu.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Głosuj na Górę Miłości

Po raz kolejny jedna z inwestycji wykonanych przez Miejski Zarząd Zieleni i Gospodarki Komunalnej w Bytomiu bierze udział w Plebiscycie „Modernizacja Roku”. Do konkursu zakwalifikowana została przebudowa zieleni w Parku Miejskim im. F. Kachla w Bytomiu na Górze Miłości.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Nie dać się depresji

Nie dać się depresji Data publikacji: 12 maja 2017Depresja, będąca jednym z najpoważniejszych problemów zdrowotnych ludzi na całym świecie, była tematem kolejnego już Spotkania z ekspertem w Biurze Promocji Bytomia.

Podczas spotkania, którego gościem była Izabela Miracka, psycholog, psychotraumatolog, przybliżono zainteresowanym, czym są zaburzenia psychiczne dotykające naszego nastroju. Była też mowa o tym jak odróżnić obniżony nastrój od depresji oraz jak mobilizować się do patrzenia na jasną stronę życia.

Sporo miejsca poświęcono też niepokojącym statystykom traktującym o depresji wśród dzieci i młodzieży oraz zaburzeniom psychosomatycznym.

Już za tydzień, w czwartek, 18 maja, zapraszamy zainteresowanych tematyką diety wegetariańskiej, a nawet tej bardziej ortodoksyjnej, bo wegańskiej (wykluczającej wszystkie produkty pochodzenia zwierzęcego). O naukowym spojrzeniu na dietę roślinną opowie dietetyczka, Klaudia Parcz.

Początek o 17.00 w Biurze Promocji Bytomia przy Rynku 7.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.