Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
26 kwietnia 2018, Maria, Marcelina, Marzena

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Gdzie jest 100 milionów euro? Większość w Bytomiu!

Na 264 miliony zł opiewają projekty złożone przez Bytom w ramach Obszaru Strategicznej Interwencji. Większość przeszła już pozytywną ocenę formalną lub zostały wybrane do dofinansowania przez urząd marszałkowski. OSI staje się faktem - pierwsze remonty i projekty miękkie ruszyły.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Nowe oblicze Rozbarku

Życzenia rozbarczan stają się faktem. Będą mieli w swojej dzielnicy rynek, place zabaw i promenadę, a ruch samochodowy na niektórych ulicach będzie ograniczony.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Nie dać się depresji

Nie dać się depresji Data publikacji: 12 maja 2017Depresja, będąca jednym z najpoważniejszych problemów zdrowotnych ludzi na całym świecie, była tematem kolejnego już Spotkania z ekspertem w Biurze Promocji Bytomia.

Podczas spotkania, którego gościem była Izabela Miracka, psycholog, psychotraumatolog, przybliżono zainteresowanym, czym są zaburzenia psychiczne dotykające naszego nastroju. Była też mowa o tym jak odróżnić obniżony nastrój od depresji oraz jak mobilizować się do patrzenia na jasną stronę życia.

Sporo miejsca poświęcono też niepokojącym statystykom traktującym o depresji wśród dzieci i młodzieży oraz zaburzeniom psychosomatycznym.

Już za tydzień, w czwartek, 18 maja, zapraszamy zainteresowanych tematyką diety wegetariańskiej, a nawet tej bardziej ortodoksyjnej, bo wegańskiej (wykluczającej wszystkie produkty pochodzenia zwierzęcego). O naukowym spojrzeniu na dietę roślinną opowie dietetyczka, Klaudia Parcz.

Początek o 17.00 w Biurze Promocji Bytomia przy Rynku 7.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.