Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 sierpinia 2017, Anita, Julianna, Jacek

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Nawałnica nad Bytomiem

Nawałnica nad Bytomiem Data publikacji: 10 sierpnia 2017Powalone drzewa, uszkodzone dachy i samochody - to bilans dzisiejszej nawałnicy, jaka kilka minut po godz. 5 przeszła nad naszym miastem.

W czwartkowy poranek bytomscy strażacy, w tym strażacy ochotnicy z OSP Górniki i Stolarzowice mieli ręce pełne roboty. Przy ulicy Dzierżonia, Racjonalizatorów, Matki Ewy oraz na placu Szpitalnym interweniowali do powalonych na drodze drzew. Przy ul. Lipowej drzewo uszkodziło dach budynku należącego do ZBM-u, a przy ul. Strzelców Bytomskich wichura zerwała papę z dachu. Porywisty wiatr połamał gałęzie z drzew przy ul. Dzierżonia i uszkodził dwa samochody.

Autor: Katarzyna Nylec
Zdjęcia: arc KMPSP Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.