Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
15 grudnia 2018, Nina, Celina, Walerian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Nauczyciele w delegacji

Nauczyciele w delegacji Data publikacji: 22 lutego 2018Po styczniowej wizycie nauczycieli Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w hiszpańskiej Huelvie w ramach projektu Erasmus+, kolej na Cypr. Od kilku dni nauczyciele z Bytomia przyglądają się pracy kadry pedagogicznej w szkole średniej Lykeio Idaliou w Dali, nieopodal Nikozji.

Projekt biegnie pełną parą. Każda wyjazd ma ten sam cel - przyjrzenie się pracy kolegów z partnerskich szkół, wymianę doświadczeń, zwiększenie kompetencji naszej kadry, wprowadzenie w naszej placówce nowych rozwiązań usprawniających jej pracę – mówi Artur Lubos, dyrektor ZSTiO. Choć harmonogram mobilności jest bardzo napięty, popołudniami nauczyciele odwiedzają najważniejsze miejsca wyspy, takie jak centrum Nikozji, Limassol czy Pafos.

Kolejne w tym roku szkolnym wyjazdy w ramach projektu Erasmu+ zaplanowano do Włoch (Cernusco sul Naviglio), Grecji (Katerini) oraz na Maltę. Projekt „Kadra nauczycielska ZSTIO w poszukiwaniu nowych rozwiązań edukacyjnych” realizowany jest przy wsparciu Komisji Europejskiej w ramach programu Erasmus+.

Autor: AK
Zdjęcia: arch. ZSTiO

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.