Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 grudnia 2018, Dariusz, Urban, Gabriela

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Nasi karatecy na Mistrzostwach Europy

Nasi karatecy na Mistrzostwach Europy Data publikacji: 31 października 2017Aż czterech karateków MUKS Ippon Bytom – Michał Sowa, Michał Kłosek, Julia Bittner oraz Dawid Gryzik wystąpi na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym, które 4-5 listopada odbędą się w rumuńskim mieście Kluż-Napoka.

Udział naszych karateków na Mistrzostwach Europy to ogromny sukces i prestiż. Tym samym umiejętności karateków z Bytomia zostały docenione przez trenerów kadry narodowej, którzy dostrzegają potencjał naszych zawodników i zawodniczek. Przypomnijmy, że Dawid Gryzik w październiku drużynowo wywalczył złoty medal podczas Otwartych Klubowych Mistrzostw Europy w Tradycyjnym Karate, zaś inny zawodnik klubu MUKS Ippon Bytom – Michał Sowa – w składzie drużyny Kluczborski KK wywalczył drużynowo srebrny medal w kategorii seniorów.

Liczymy na dobry występ reprezentantów MUKS Ippon Bytom, którzy z pewnością powalczą o najwyższe cele podczas Mistrzostw Europy.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Klub Karate Tradycyjnego w Bytomiu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.