Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 października 2018, Florentyny, Ambrozego, Gawla

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Najmłodszych wariacje o Krystynie

Najmłodszych wariacje o Krystynie Data publikacji: 3 kwietnia 2017Górujący nad Bytomiem Szyb Krystyna po byłej kopalni KWK Szombierki, był tematem konkursu plastycznego zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 3. Znamy już grono najlepszych małych wizjonerów.

Tradycyjnie już najmłodsi uczestnicy konkursu zaskoczyli organizatorów podejście do tematu, swoją nieokiełznaną fantazji i kreatywnością podczas tworzenia prac konkursowych. Bo oto monumentalny obiekt zamienił się w centrum rozrywki z galerią sztuki, ścianką wspinaczkową i... ekskluzywnymi apartamentami.

Pierwszym miejscem w konkursie „Mój pomysł na zagospodarowanie Szybu Krystyna” nagrodzono ex aequo Amelię Sulewską z SP nr 3 oraz Dawida Kaczówkę z SP nr 38. Drugim miejscem uhonorowano prace Antoniny Juszczak oraz Julii Wieczorek – uczennic SP nr 3, a trzecim - Liliany Kautzy z SP nr 3 oraz Zuzanny Dziwis z SP nr 6. Jury przyznało też wyróżnienie Jessice Stypie z SP nr 3.

Organizatorkami konkursu były: Joanna Król i Jolanta Bazan, nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej SP nr 3.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: arch SP nr 3

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.