Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 stycznia 2019, Marta, Henryk, Mariusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Plenerowe lodowisko otwarte

Dobra informacja dla miłośników jazdy na łyżwach. Plenerowe lodowisko na pl. Sobieskiego jest już otwarte. Godzina na tafli kosztuje tylko 3 zł.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Najmłodsi sportowcy rywalizowali w Hali na Skarpie

Najmłodsi sportowcy rywalizowali w Hali na Skarpie Data publikacji: 8 maja 2018W tych zawodach nie liczyły się wyniki oraz medale, ale przede wszystkim wspólna i dobra zabawa w gronie rówieśników. Już po raz trzeci w Hali na Skarpie w Bytomiu – Szombierkach odbyła się Olimpiada Sportowa „Przedszkolaki na start”.

W zabawie wzięło udział sześć przedszkoli z Bytomia – Szombierek: Przedszkole Miejskie nr 3 im. Kubusia Puchatka, Przedszkole Miejskie nr 9 im. Juliana Tuwima, Przedszkole Miejskie nr 35, Przedszkole Miejskie nr 39 Zielony Zakątek, Przedszkole Miejskie nr 40 Akademia Krasnoludków oraz Przedszkole Miejskie nr 49 Witaminka. Każde z nich wystawiło drużynę, która w myśl hasła przewodniego Olimpiady – „Gimnastyka super sprawa, sport to najlepsza zabawa”, rywalizowała w kilku konkurencjach sportowych, między innymi w: biegach, rzutach oraz skokach.

Organizatorem dzisiejszej imprezy była „Akademia Krasnoludków” Przedszkola Miejskiego nr 40 w Bytomiu.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.