Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 sierpinia 2018, Sabina, Sobieslaw, Bernard

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Sierpniowa odsłona BeCeKoBUSa

Letnie dni pędzą nieubłaganie. Zanim jednak na dobre pochłoną nas szkolne obowiązki, warto jeszcze oddać się wakacyjnej przygodzie biorąc udział w objazdowych warsztatach w BeCeKoBUSie. Odjazd już w najbliższy poniedziałek, 20 sierpnia.

Najmłodsi bytomianie zaśpiewali

Najmłodsi bytomianie zaśpiewali Data publikacji: 12 maja 2017Dzieci z dziewięciu bytomskich szkół i przedszkoli wzięły udział /9 maja/ w V edycji Międzyprzedszkolnego Konkursu Piosenki „Od przedszkola do Opola” organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 9 w Bytomiu. Tegoroczna edycja konkursu odbyła się pod hasłem „Za co kocham moją mamę?” i nawiązywała do zbliżającego się Dnia Matki.

W konkursie rywalizowało pięć przedszkoli /Przedszkola nr: 4, 5, 16, 20 i 29/ oraz cztery bytomskie szkoły podstawowe /SP nr 4, 9, 23 i 54/. W kategorii „przedszkola” pierwsze miejsce zdobyła Zuzanna Rybacka z Przedszkola nr 20. Drugie miejsce przypadło w udziale Bartoszowi Bodnarowi, Natalii Krusze i Zofii Pachońskiej z Przedszkola nr 4, zaś trzecie miejsce jury przyznało Emilii Kowalczyk, Mai Kucharskiej i Mai Załęckiej z Przedszkola nr 5. Przyznano również wyróżnienia: Natalii Pogodzie i Oliwii Pogodzie z Przedszkola nr 16 oraz Szymonowi Zdanowiczowi, Kindze Bury, Jowicie Klimkiewicz, Lenie Olejnik, Zofii Wrotek, Lenie Janus, Marii Misiołek i Ninie Widerze z Przedszkola nr 29.

W kategorii „szkoły podstawowe” poziom był bardzo wyrównany i  jury postanowiło przyznać nagrody ex aequo. Pierwsze miejsce otrzymali: Emilia Jachim z SP nr 23 oraz Wiktor Przekaza, Wiktor Mickiewicz, Dawid Czeszel, Kacper Halko, Maja Golec, Maja Cieślewicz, Natalia Wojaczek, Karolina Kowol, Antonina Kowalczyk z SP nr 4. Natomiast drugie miejsce otrzymały: Nadia Styś z SP nr 9 oraz Emilia Zięzio z SP nr 54.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: SP nr 9

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.