Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 listopada 2018, Elzbieta, Seweryn, Pawel

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Najmłodsi bytomianie zaśpiewali

Najmłodsi bytomianie zaśpiewali Data publikacji: 12 maja 2017Dzieci z dziewięciu bytomskich szkół i przedszkoli wzięły udział /9 maja/ w V edycji Międzyprzedszkolnego Konkursu Piosenki „Od przedszkola do Opola” organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 9 w Bytomiu. Tegoroczna edycja konkursu odbyła się pod hasłem „Za co kocham moją mamę?” i nawiązywała do zbliżającego się Dnia Matki.

W konkursie rywalizowało pięć przedszkoli /Przedszkola nr: 4, 5, 16, 20 i 29/ oraz cztery bytomskie szkoły podstawowe /SP nr 4, 9, 23 i 54/. W kategorii „przedszkola” pierwsze miejsce zdobyła Zuzanna Rybacka z Przedszkola nr 20. Drugie miejsce przypadło w udziale Bartoszowi Bodnarowi, Natalii Krusze i Zofii Pachońskiej z Przedszkola nr 4, zaś trzecie miejsce jury przyznało Emilii Kowalczyk, Mai Kucharskiej i Mai Załęckiej z Przedszkola nr 5. Przyznano również wyróżnienia: Natalii Pogodzie i Oliwii Pogodzie z Przedszkola nr 16 oraz Szymonowi Zdanowiczowi, Kindze Bury, Jowicie Klimkiewicz, Lenie Olejnik, Zofii Wrotek, Lenie Janus, Marii Misiołek i Ninie Widerze z Przedszkola nr 29.

W kategorii „szkoły podstawowe” poziom był bardzo wyrównany i  jury postanowiło przyznać nagrody ex aequo. Pierwsze miejsce otrzymali: Emilia Jachim z SP nr 23 oraz Wiktor Przekaza, Wiktor Mickiewicz, Dawid Czeszel, Kacper Halko, Maja Golec, Maja Cieślewicz, Natalia Wojaczek, Karolina Kowol, Antonina Kowalczyk z SP nr 4. Natomiast drugie miejsce otrzymały: Nadia Styś z SP nr 9 oraz Emilia Zięzio z SP nr 54.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: SP nr 9

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.