Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 stycznia 2018, Fabian, Sebastian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Najlepszy patrol na Śląsku

Najlepszy patrol na Śląsku Data publikacji: 26 czerwca 2017Mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu nie mają sobie równych. Stanęli na najwyższym stopniu podium w turnieju par patrolowych – "PATROL ROKU" 2017. Funkcjonariusze brali udział w trwających dwa dni zmaganiach. 

Stróże prawa konkurowali między sobą w technikach obezwładniania, na policyjnym torze przeszkód, w strzelaniu oraz w teście wiedzy. Teraz będą reprezentowali śląski garnizon na ogólnopolskich zawodach w Szkole Policji w Słupsku.

To już kolejny sukces bytomskich policjantów w "Turnieju Par Patrolowych". - Naszą komendę reprezentował starszy posterunkowy Arkadiusz Lendzioszek z komisariatu I oraz starszy posterunkowy Marek Jakoktochce z komisariatu V, którzy wywalczyli pierwsze miejsce w eliminacjach wojewódzkich XXIV zawodów Policjantów Prewencji - wyjaśnia Anna Lenkiewicz z bytomskiej policji.
 

Autor: Katarzyna Nylec
Zdjęcia: arc KMP Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.