Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
14 grudnia 2018, Alfred, Izydor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Nagrody dla najzdolniejszych

Nagrody dla najzdolniejszych Data publikacji: 9 września 201768 uczniów oraz 5 studentów, rozpoczęło naukę z nagrodą za wybitne osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe w roku szkolnym 2016/2017.

O tym, kto otrzyma Nagrodę Prezydenta Bytomia zadecydowały przede wszystkim dobre wyniki w nauce oraz znaczące ociągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe na szczeblu wojewódzkim, krajowym lub międzynarodowym.

Uczniowie musieli się też wykazać dobrą opinią i uznaniem w środowisku szkolnym lub akademickim. Stypendia trafiły do 18 uczniów szkół podstawowych, 27 gimnazjalistów, 23 uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz 5 studentów. Wybrano również stypendystów programu „Młode Talenty”.

W ramach programu, od września do czerwca przyszłego roku, 5 uczniów będzie otrzymywać określoną kwotę na zakup pomocy szkolnych, dzięki którym będą mogli rozwijać swoje uzdolnienia.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.