Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
21 października 2017, Urszuli, Celiny, Hilarego

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Trwają inwestycje drogowe w ramach Budżetu Obywatelskiego

Ponad 1 mln zł kosztują inwestycje drogowe, które w ramach Budżetu Obywatelskiego 2016 realizuje MZDiM. Trzy z nich już zostały zrealizowane, zaś pozostałe mają zostać oddane do użytku w październiku i listopadzie. Najważniejsze to: przebudowa ul. Fałata, budowa parkingu przy ul. Modrzewiowej oraz przy ul. Reptowskiej 53-57.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Rodzina na zakręcie. Kampania przeciw przemocy

Bytom rozpoczął drugą odsłonę projektu „Drogowskaz dla rodzin” dotyczącego przeciwdziałaniu przemocy wobec dzieci. Tym razem duży nacisk położony jest na budowanie relacji pomiędzy opiekunami w rodzinach.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Nagroda za serce

Nagroda za serce Data publikacji: 29 września 2017Historia Ewy Tiele – Winckler, córki śląskiego magnata przemysłowego, która wyrzekłszy się wygodnego życia w pałacu poświęciła się służbie potrzebującym, mogłaby posłużyć za filmowy scenariusz. Na jej cześć ustanowiono nagrodę, którą w niedzielę, 1 października, odbiorą ci, którzy kontynuują szlachetne dzieło diakonisy z Miechowic.

Nagrodę Ostoi Pokoju im. Marki Ewy uhonorowani zostaną: Bożena Polak oraz chorzowskie Centrum UskrzydlijDzieciaki.pl. Uroczystość odbędzie się o17.00 w sali koncertowej Muzeum Górnośląskiego przy ul. Korfantego 34.

W drugiej części uroczystości zaplanowano otwarcie wystawy "Radą i czynem. Luteranie w Bytomiu w XIX i XX wieku" przygotowanej przez bytomskie muzeum z okazji 500-lecia-Roku Reformacji w woj śląskim. Początek o 18.00 w gmachu głównym przy pl. Sobieskiego 2.

Autor: AK
Zdjęcia: K. Kadis

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.