Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 października 2017, Florentyny, Ambrozego, Gawla

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Trwają inwestycje drogowe w ramach Budżetu Obywatelskiego

Ponad 1 mln zł kosztują inwestycje drogowe, które w ramach Budżetu Obywatelskiego 2016 realizuje MZDiM. Trzy z nich już zostały zrealizowane, zaś pozostałe mają zostać oddane do użytku w październiku i listopadzie. Najważniejsze to: przebudowa ul. Fałata, budowa parkingu przy ul. Modrzewiowej oraz przy ul. Reptowskiej 53-57.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Rodzina na zakręcie. Kampania przeciw przemocy

Bytom rozpoczął drugą odsłonę projektu „Drogowskaz dla rodzin” dotyczącego przeciwdziałaniu przemocy wobec dzieci. Tym razem duży nacisk położony jest na budowanie relacji pomiędzy opiekunami w rodzinach.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Nabór uzupełniający do Komitetu Rewitalizacji Bytomia

Nabór uzupełniający do Komitetu Rewitalizacji Bytomia Data publikacji: 18 sierpnia 2017Do 1 wrześni potrwa nabór uzupełniający na członków Komitetu Rewitalizacji Bytomia reprezentujących sektor gospodarczy. W jego skład mogą wejść tylko mieszkańcy naszego miasta, a ich kandydatury muszą zostać poparte rekomendacjami przedstawicieli sektora gospodarczego.

 
Przypomnijmy, że powołanie Komitetu Rewitalizacji to obowiązek nałożony na gminy przez rząd w Ustawie o rewitalizacji. Zasiądą w nim przedstawiciele interesariuszy rewitalizacji czyli wszystkich, których dotyczyć będą działania z wiązane z odnową miasta. Komitet będzie liczył od 7 do 21 członków, a jego zadaniem będzie pomoc w sprawnym przebiegu procesu rewitalizacji.

To właśnie na forum komitetu prowadzony będzie dialog na temat planowanych rozwiązań, sposobu ich realizacji orz ewaluacji. Obok sektora gospodarczego w skład komitetu wejdą także przedstawiciele sektorów społecznego oraz publicznego.

Warto dodać, że w skład Komitetu Rewitalizacji Bytomia wejdzie co najmniej jeden i nie więcej niż pięciu przedstawicieli sektora gospodarczego. Uczestnictwo w komitecie ma charakter społeczny, dlatego też jego członkom nie przysługuje wynagrodzenie, dieta ani zwrot kosztów podróży.

Treść ogłoszenia
Formularz zgłoszeniowy - sektor gospodarczy
Oświadczenie kandydata - nabór uzupełniający
Rekomendacja dla kandydata - sektor gospodarczy
Uchwała Rady Miejskiej w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji Bytomia

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.