Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 lipca 2018, Maria, Stefan, Eustachy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Nabór uzupełniający do Komitetu Rewitalizacji Bytomia

Nabór uzupełniający do Komitetu Rewitalizacji Bytomia Data publikacji: 18 sierpnia 2017Do 1 wrześni potrwa nabór uzupełniający na członków Komitetu Rewitalizacji Bytomia reprezentujących sektor gospodarczy. W jego skład mogą wejść tylko mieszkańcy naszego miasta, a ich kandydatury muszą zostać poparte rekomendacjami przedstawicieli sektora gospodarczego.

 
Przypomnijmy, że powołanie Komitetu Rewitalizacji to obowiązek nałożony na gminy przez rząd w Ustawie o rewitalizacji. Zasiądą w nim przedstawiciele interesariuszy rewitalizacji czyli wszystkich, których dotyczyć będą działania z wiązane z odnową miasta. Komitet będzie liczył od 7 do 21 członków, a jego zadaniem będzie pomoc w sprawnym przebiegu procesu rewitalizacji.

To właśnie na forum komitetu prowadzony będzie dialog na temat planowanych rozwiązań, sposobu ich realizacji orz ewaluacji. Obok sektora gospodarczego w skład komitetu wejdą także przedstawiciele sektorów społecznego oraz publicznego.

Warto dodać, że w skład Komitetu Rewitalizacji Bytomia wejdzie co najmniej jeden i nie więcej niż pięciu przedstawicieli sektora gospodarczego. Uczestnictwo w komitecie ma charakter społeczny, dlatego też jego członkom nie przysługuje wynagrodzenie, dieta ani zwrot kosztów podróży.

Treść ogłoszenia
Formularz zgłoszeniowy - sektor gospodarczy
Oświadczenie kandydata - nabór uzupełniający
Rekomendacja dla kandydata - sektor gospodarczy
Uchwała Rady Miejskiej w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji Bytomia

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.