Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 grudnia 2018, Olimpia, Łukasz, Jolanta

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Przewodniki turystyczne online

Wszystkim, którzy wybierają się na wycieczkę po Bytomiu, polecamy popularne przewodniki turystyczne. Znajdziesz w nich nie tylko informacje o atrakcjach, ale także gotowe propozycje spacerów, ścieżki dydaktyczne, ścieżki spacerowe, trasy turystyczne piesze i rowerowe. 

Na wycieczkę do Czech

Na wycieczkę do Czech Data publikacji: 5 maja 2017Chcesz poznać bliżej Morawską Wołoszczyznę- region, w którym leży Vsetin, partnerskie miasto Bytomia? Weź udział w Międzynarodowym Tygodniu Turystyki Wędrownej na Morawskiej Wołoszczyźnie.

Dla miłośników turystyki pieszej, którym niestrasze spanie w miejscowej szkole podstawowej lub internacie, przygotowano ciekawą wycieczkę po północnych Morawach, nad granicą czesko-słowacką.

Uroczyste otwarcie 27. Międzynarodowego Tygodnia Turystyki Wędrownej zaplanowano na 8 lipca w Centrum Kultury przy vestińskim Ratuszu.  Impreza potrwa do 14 lipca.

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 czerwca drogą elektroniczną. Należy wypełnić ankietę zgłoszeniową, a następnie przesłać na adres: helena.volkova@mestovsetin.cz.

Pobierz formularz zgłoszeniowy w języku angielskim

Pobierz formularz zgłoszeniowy w języku czeskim

Pobierz program - po angielsku

Pobierz program - po czesku

Autor: AK
Zdjęcia: www.czechtourism.com

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.