Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 stycznia 2019, Marta, Henryk, Mariusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

"Muzyczna" rozpoczyna rekrutację

"Muzyczna" rozpoczyna rekrutację Data publikacji: 8 lutego 2018Twoje dziecko lubi śpiewać, tańczyć i bawić się przy muzyce? A może podziwia instrumenty? Daj mu szansę i sprawdź czy szkoła muzyczna jest właściwym miejscem dla twojej pociechy.

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Fryderyka Chopina to placówka oświatowa o wieloletniej tradycji. Absolwentami szkoły są nie tylko wybitni instrumentaliści, ale również lekarze, poloniści czy dyrektorzy sprawnie działających firm.

Dzięki małej liczebności klas, życzliwości młodzieży i zaangażowaniu nauczycieli każdy uczeń jest traktowany podmiotowo i z wyjątkowym zainteresowaniem. Szkoła kształci dzieci i młodzież na dwóch poziomach edukacyjnych – podstawowym i ponadpodstawowym.

Młodzi adepci sztuki zdobywają wiedzę muzyczną i kształcą umiejętność gry na instrumencie, uczestniczą również w zajęciach zespołów, chórów i orkiestr szkolnych. Prezentują swoje umiejętności na konkursach i przesłuchaniach, przyczyniając się do stałego podnoszenia pozycji szkoły w środowisku artystycznym.

Uczniowie biorą także udział w zajęciach ogólnokształcących, zdobywają laury na olimpiadach przedmiotowych i konkursach, stając się dumą swoich pedagogów i szkoły. Drużyny szkolne i sportowcy indywidualni odnoszą sukcesy w różnego rodzaju zawodach sportowych.

Informacje dotyczące rekrutacji można uzyskać w sekretariacie szkoły pod nr. tel.: 32 281 22 72 lub na: www.muzyczna.bytom.pl.

Pobierz plakat

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.