Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 stycznia 2019, Piotr, Malgorzata

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Moniuszki 22

Nieruchomość zabudowana, ul. Moniuszki 22 moniuszki_22_orto_100dpi-1.jpg

Powierzchnia: 1 450 m2

Działki nr: 78/5, 169/6, 90/10 wpisane do księgi wieczystej KA1Y/00007729/8 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Bytomiu.

Właściciel: Skarb Państwa w użytkowaniu wieczystym INWESTOR HM Sp. z o.o.

Opis nieruchomości: Czteropiętrowa kamienica znajdująca się w ścisłym centrum Bytomia. Nieruchomość po generalnym remoncie w 2014 r. Budynek dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Każdy z lokali biurowych posiada możliwość korzystania z instalacji wodno-kanalizacyjnej.

Lokale idealne pod prowadzenie takich działalności jak: gabinety lekarskie, salony fryzjerskie, salony tatuażu, gabinety kosmetyczne, SPA dzienne i wszystkie działalności potrzebujące w codziennym użytkowaniu bieżącą wodę. Trzy klatki schodowe oraz oprócz głównego wejścia, trzy wejścia od dziedzińca budynku zapewniają swobodny dostęp do wszystkich lokali.

Zainstalowany system monitoringu - kamer rejestrujących każdą zewnętrzną stronę budynku oraz wewnętrzną instalację alarmową.

Duży, ogrodzony plac parkingowy do wyłącznego korzystania przez najemców budynku (na około 40 miejsc postojowych) bezpośrednio łączący się z dziedzińcem kamienicy. Brama wjazdowa zapewnia nie tylko wyłączność parkingu dla najemców i ich klientów ale gwarantuje też bezpieczeństwo pozostawianych tam samochodów.

Budynek biurowo - usługowy – czterokondygnacyjny, powierzchnia użytkowa . 1 450 m2. W budynku mieszczą się następujące pomieszczenia:
  • parter: dwa lokale usługowe z dużymi przeszklonymi witrynami, każdy po ok. 130 m2 oraz duża przestronna sala konferencyjna o powierzchni ok. 150 m2.
  • pozostałe 4 piętra podzielone zostały na ok. 30 lokali biurowych, które przystosowane są również do funkcji usługowych.

Rozplanowanie wewnętrzne pozwala na dowolne łączenie i dzielenie pomieszczeń, co sprawia że wynająć można dowolny metraż w modułach: 15 m2, 30 m2, 45 m2, 60 m2, 75 m2, 90 m2, 150 m2, 200 m2.

Dojazd do nieruchomości od ul. Moniuszki. Otoczenie stanowi zabudowa zwarta - bezpośrednio w okolicy znajduje się wiele sklepów handlowo-usługowych, banków, instytucji publicznych i administracyjnych oraz obiektów kultury i sztuki.

Obecne użytkowanie: biura

Stan techniczny budynków: bardzo dobry

Przeznaczenie terenu: Zgodnie z zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego śródmieścia Bytomia – (Plan Rewitalizacji i Rozwoju Śródmieścia „ReRoŚ”), przedmiotowy teren przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniowo – usługową.

Dostępne media: Ogrzewanie z sieci miejskich, sieć energetyczna, sieć wodno-kanalizacyjna, okablowanie strukturalne (Telefon, Internet). Kamienica wyposażona została we wszystkie instalacje niskoprądowe, to znaczy: telefon z możliwością podłączenia ponad 70 osobnych numerów, internet z możliwością wyboru dowolnego operatora sieci oraz pełny system zabezpieczeń PPOŻ (czujki i sygnalizatory alarmowe).

Cena nieruchomości: do negocjacji

Sposób zbycia nieruchomości: · wynajem lokali biurowo - usługowych

Osoba do kontaktu: Dominik Haberstock tel.: 32 259 96 32 lub 660 678 382, e-mail: katowice@grupainwest.pl


moniuszki_22.jpg
DSC_7799-2 (Small).jpg

DSC_7800-2 (Small).jpg
DSC_7804-2 (Small).jpg
DSC_7819-2 (Small).jpg
DSC_7852-2 (Small).jpgDSC_7822-2 (Small).jpgM22 (Small).jpgNasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.