Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 listopada 2018, Waleria, Salomea, Grzegorz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Rozbark - budowa promenady wchodzi w decydujący etap

Widać już pierwsze efekty prac, jakie realizowane są na Rozbarku. To właśnie tam w ramach Obszaru Strategicznej Interwencji MZZiGK w Bytomiu realizuje inwestycję wartą około 12 mln zł. Jednym z jej elementów jest budowa promenady po dawnej kolei wąskotorowej, która ma połączyć ul. Pszczyńską z ul. Alojzjanów.

Żurawie na Łużyckiej. Trwa budowa nowej strażnicy

Symboliczne wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę nowej strażnicy oraz ceremonia podpisania aktu erekcyjnego przypieczętowały dziś /13 listopada/ realizację ogromnej i wyczekiwanej nie tylko przez bytomskich strażaków inwestycji przy ul. Łużyckiej.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Modernizacja terenów rekreacyjno-sportowych w Domu Dziecka nr 3, Plac Jana 13

Data publikacji: 24 stycznia 2014Umowa o dofinansowanie została podpisana: 29 października 2009 roku.

Beneficjent: Miasto Bytom

Wartość projektu: 596 252,99 zł

Wartość dofinansowania: 472 858,18 zł

Przedmiotem projektu jest przebudowa obiektów sportowo-rekreacyjnych na  terenie Domu Dziecka nr 3 , obecnie Placówki opiekuńczo-wychowawczej  "SZANSA DLA DZIECKA". Inwestycja obejmowała wykonanie nowoczesnego  wielofunkcyjnego boiska do gier zespołowych tj. piłki ręcznej,  siatkówki i koszykówki wraz z oświetleniem, odwodnieniem terenu oraz  zagospodarowaniem otoczenia.

W ramach działań promocyjnych wykonano tablicę informacyjno-pamiątkową.

Zadanie zakończono i odebrano:
23 lipca 2010 roku.

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.silesia-region.pl

linw241109.jpg

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego  Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Rozwoju Subregionu  Centralnego  - Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego  na lata 2007-2013, Projekt realizowany w Priorytecie IX: Zdrowie i  rekreacja, działanie 9.3. Lokalna infrastruktura sportowa nr projektu -  412.

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne potrzebyNasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.