Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 stycznia 2019, Marian, Jan, Antoni

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Żałoba narodowa po śmierci prezydenta Pawła Adamowicza

Pogrzeb prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza odbędzie się w sobotę, 19 stycznia. Zgodnie z decyzją Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej od piątku, 18 stycznia od godziny 17.00, do soboty, 19 stycznia do godziny 19.00 w kraju będzie obowiązywać żałoba narodowa.

Bytomianie uczcili pamięć Pawła Adamowicza

Minutą ciszy bytomianie uczcili dzisiaj, 15 stycznia pamięć zmarłego wczoraj Pawła Adamowicza. Wielu mieszkańców w milczeniu zapaliło znicze i modliło się za prezydenta Gdańska. Przypomnijmy, że w niedzielę, 13 stycznia doszło do brutalnego ataku na Pawła Adamowicza, w wyniku którego kilkanaście godzin później zmarł.

Rekordowy finał w Bytomiu

W minioną niedzielę, już po raz 27. Bytom i cała Polska, pokazali, że warto pomagać. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w tym roku w naszym mieście obfitował w wiele atrakcji.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Modernizacja budynku klubowego - Stadion Miejski w Bytomiu przy ul. Olimpijskiej

Modernizacja  budynku  klubowego   -   Stadion  Miejski  w  Bytomiu  przy ul. Olimpijskiej Data publikacji: 24 stycznia 2014Modernizacja  budynku  klubowego   -   Stadion  Miejski  w  Bytomiu  przy ul. Olimpijskiej

Całkowity koszt zadania: 65 109,00 zł

Fundusze przeznaczone na wykonanie zadania w całości pochodziły ze środków kibiców klubu piłkarskiego Polonia Bytom.

Okres realizacji inwestycji: IV kwartał 2011 roku.

Cel inwestycji: Poprawa infrastruktury rekreacyjnej i sportowej w mieście Zakres rzeczowy inwestycji:
- malowanie elewacji budynku,
- wymiana instalacji rurowych w poziomie korytarza parteru budynku,
- montaż sufitu podwieszonego w korytarzu parteru budynku,
- remont dachów sanitariatów.Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.