Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 stycznia 2019, Marta, Henryk, Mariusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Kolejny mobilny punkt informacji

Kolejny mobilny punkt informacji Data publikacji: 20 lipca 2017Mobilne punkty informacji o rewitalizacji Bytomia znów ruszają w teren. Tym razem doradcy dyżurować będą 22 lipca od godz. 9 do 13 w Centrum Handlowym Agora.

Podczas spotkania z doradcami mieszkańcy mogą zapytać o wszystko, co dotyczy rewitalizacji miasta. Warto też skorzystać z porad prawnych. - W odróżnieniu od bezpłatnych porad prawnych, które od 2016 roku ustawowo udzielane są w całym kraju w ramach rządowego projektu, w naszym punkcie nie obwiązują takie wytyczne, jak wiek czy status materialny - przekonuje Izabela Domogała, naczelnik Wydziału Strategii i Funduszy Europejskich Urzędu Miejskiego w Bytomiu.

Przypominamy, że oprócz radcy prawnego wszelkie wątpliwości rozwieją m.in.: doradca inwestycyjny, architekt i urbanista. Mobilne punkty informacji o rewitalizacji są częścią projektu pilotażowego „Bytom od nowa – Innowacyjne Projekty Mieszkaniowe i Rozwój Inicjatyw Spolecznych” finansowanego przez Ministerstwo Rozwoju.

Autor: Katarzyna Nylec
Zdjęcia: arc UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.