Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 marca 2018, Aleksandra, Klaudia, Anatol

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Utrudnienia drogowe na ul. Wrocławskiej

Kierowcy korzystający na co dzień z ul. Wrocławskiej będą musieli przygotować się na utrudnienia drogowe. Od 21 marca /od godzin porannych/ na ul. Wrocławskiej /odcinek od ul. Reja do ul. Konstytucji/ będzie prowadzony, w związku z występującymi szkodami górniczymi, remont wiaduktu drogowego.

Uwaga mieszkańcy! 30 marca Urząd Miejski i USC będą nieczynne

W dniu 30 marca /Wielki Piątek/ Urząd Stanu Cywilnego i Urząd Miejski w Bytomiu będą nieczynne za wyjątkiem Powiatowej Komisji Lekarskiej realizującej kwalifikację wojskową, która mieści się w budynku Urzędu Miejskiego przy ul. Smolenia 35. Ponadto 31 marca /Wielka Sobota/ USC nie będzie pełnił dyżuru /w sprawie zgonów/.

Uwaga! Zmiana siedziby Biura Terenowego ZUS w Bytomiu

Ważna zmiana dla klientów bytomskiego Biura Terenowego ZUS. Od 1 kwietnia nowa siedziba biura będzie znajdowała się w budynku przy ul. Karola Miarki 8. Dotychczasowa placówka mieszcząca się w budynku przy ul. Sądowej 8 zakończy działalność 31 marca.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Młodzieżowe Centrum Kariery dyżuruje w Bytomiu

Młodzieżowe Centrum Kariery dyżuruje w Bytomiu Data publikacji: 9 marca 2018Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu oraz radzionkowskie Młodzieżowe Centrum Kariery zacieśnia współpracę. W poniedziałek, 12 marca, ruszają dyżury pracowników MCK w bytomskim urzędzie pracy.

Klienci często pytają nas, czy rejestracja w urzędzie pracy nie wyklucza korzystania z usług jednostek OHP. Oczywiście, że nie. Dzięki dyżurowi, przy okazji wizyty w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bytomiu będzie można teraz również skorzystać z oferty MCK – mówi Inga Niedzielska, pośredniczka pracy z radzionkowskiego MCK-u.

Do Młodzieżowego Centrum Kariery zgłaszają się osoby poszukujące pracy: młodzież ucząca się i osoby bezrobotne. Po wypełnieniu krótkiej ankiety poszukujący zatrudnienia mogą korzystać z ofert pracy i szkoleń, jak również dowiedzieć się więcej o stażach i wolontariacie.

Pierwszy dyżur w siedzibie PUP przy ul. Łagiewnickiej 15 zaplanowano już w poniedziałek, 12 marca od 8.30 do13.30, a kolejny 12 kwietnia.

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 32 388 71 46.

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.