Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
15 grudnia 2018, Nina, Celina, Walerian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wigilia ze świątecznym barszczem

Pieką się już pierniki, powstają świąteczne ozdoby, które będzie można zakupić na bożonarodzeniowym stoisku, a młodzi wykonawcy biorą udział w próbach do jasełek. To przygotowania Bytomskiej Wigilii, która odbędzie się w czwartek, 20 grudnia przy ul. Dworcowej 7.

Prezydent Mariusz Wołosz upublicznia wystąpienia pokontrolne NIK

W trosce o przejrzystość administracji, upubliczniamy wystąpienia pokontrolne, jakie sporządziła NIK po kontroli „Wybranych aspektów funkcjonowania Bytomskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o.”.  – powiedział podczas dzisiejszej /6 grudnia/ konferencji prasowej, prezydent Bytomia Mariusz Wołosz.

Uwaga mieszkańcy! W wigilię, 24 grudnia Urząd Miejski w Bytomiu będzie nieczynny

W wigilię, 24 grudnia Urząd Miejski w Bytomiu /ul. Parkowa 2 i ul. Smolenia 35/ oraz Urząd Stanu Cywilnego /ul. Olejniczaka 22/ będą nieczynne.

Bytomskie projekty rekomendowane do ZIT

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 4, Ochotnicza Straż Pożarna w Suchej Górze, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 2 – które ubiegają się o dofinansowanie na termomodernizację budynków – zostały wybrane do rekomendacji w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych.

Rozbark - budowa promenady wchodzi w decydujący etap

Widać już pierwsze efekty prac, jakie realizowane są na Rozbarku. To właśnie tam w ramach Obszaru Strategicznej Interwencji MZZiGK w Bytomiu realizuje inwestycję wartą około 12 mln zł. Jednym z jej elementów jest budowa promenady po dawnej kolei wąskotorowej, która ma połączyć ul. Pszczyńską z ul. Alojzjanów.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Młodzieżowe Centrum Kariery dyżuruje w Bytomiu

Młodzieżowe Centrum Kariery dyżuruje w Bytomiu Data publikacji: 9 marca 2018Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu oraz radzionkowskie Młodzieżowe Centrum Kariery zacieśnia współpracę. W poniedziałek, 12 marca, ruszają dyżury pracowników MCK w bytomskim urzędzie pracy.

Klienci często pytają nas, czy rejestracja w urzędzie pracy nie wyklucza korzystania z usług jednostek OHP. Oczywiście, że nie. Dzięki dyżurowi, przy okazji wizyty w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bytomiu będzie można teraz również skorzystać z oferty MCK – mówi Inga Niedzielska, pośredniczka pracy z radzionkowskiego MCK-u.

Do Młodzieżowego Centrum Kariery zgłaszają się osoby poszukujące pracy: młodzież ucząca się i osoby bezrobotne. Po wypełnieniu krótkiej ankiety poszukujący zatrudnienia mogą korzystać z ofert pracy i szkoleń, jak również dowiedzieć się więcej o stażach i wolontariacie.

Pierwszy dyżur w siedzibie PUP przy ul. Łagiewnickiej 15 zaplanowano już w poniedziałek, 12 marca od 8.30 do13.30, a kolejny 12 kwietnia.

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 32 388 71 46.

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.