Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 czerwca 2018, Paulina, Jan, Tomasz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Gwiazdy zjadą do Bytomia!

Na te kilka dni wypełnionych muzyką z niecierpliwością czekają miłośnicy dobrej zabawy z Bytomia i okolic. Znamy już nazwiska gwiazd, które wystąpią 21-24 czerwca podczas tegorocznych Dni Bytomia.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Młodzieżowe Centrum Kariery dyżuruje w Bytomiu

Młodzieżowe Centrum Kariery dyżuruje w Bytomiu Data publikacji: 9 marca 2018Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu oraz radzionkowskie Młodzieżowe Centrum Kariery zacieśnia współpracę. W poniedziałek, 12 marca, ruszają dyżury pracowników MCK w bytomskim urzędzie pracy.

Klienci często pytają nas, czy rejestracja w urzędzie pracy nie wyklucza korzystania z usług jednostek OHP. Oczywiście, że nie. Dzięki dyżurowi, przy okazji wizyty w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bytomiu będzie można teraz również skorzystać z oferty MCK – mówi Inga Niedzielska, pośredniczka pracy z radzionkowskiego MCK-u.

Do Młodzieżowego Centrum Kariery zgłaszają się osoby poszukujące pracy: młodzież ucząca się i osoby bezrobotne. Po wypełnieniu krótkiej ankiety poszukujący zatrudnienia mogą korzystać z ofert pracy i szkoleń, jak również dowiedzieć się więcej o stażach i wolontariacie.

Pierwszy dyżur w siedzibie PUP przy ul. Łagiewnickiej 15 zaplanowano już w poniedziałek, 12 marca od 8.30 do13.30, a kolejny 12 kwietnia.

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 32 388 71 46.

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.