Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 września 2018, Dora, Gerard, Teodor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

800 nowych mieszkań powstanie w Bytomiu

Budowę ponad 800 nowych mieszkań w Bytomiu zapowiedział podczas konferencji prasowej prezydent Damian Bartyla.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Młodzieżowe Centrum Kariery dyżuruje w Bytomiu

Młodzieżowe Centrum Kariery dyżuruje w Bytomiu Data publikacji: 9 marca 2018Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu oraz radzionkowskie Młodzieżowe Centrum Kariery zacieśnia współpracę. W poniedziałek, 12 marca, ruszają dyżury pracowników MCK w bytomskim urzędzie pracy.

Klienci często pytają nas, czy rejestracja w urzędzie pracy nie wyklucza korzystania z usług jednostek OHP. Oczywiście, że nie. Dzięki dyżurowi, przy okazji wizyty w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bytomiu będzie można teraz również skorzystać z oferty MCK – mówi Inga Niedzielska, pośredniczka pracy z radzionkowskiego MCK-u.

Do Młodzieżowego Centrum Kariery zgłaszają się osoby poszukujące pracy: młodzież ucząca się i osoby bezrobotne. Po wypełnieniu krótkiej ankiety poszukujący zatrudnienia mogą korzystać z ofert pracy i szkoleń, jak również dowiedzieć się więcej o stażach i wolontariacie.

Pierwszy dyżur w siedzibie PUP przy ul. Łagiewnickiej 15 zaplanowano już w poniedziałek, 12 marca od 8.30 do13.30, a kolejny 12 kwietnia.

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 32 388 71 46.

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.