Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 marca 2018, Pelagia, Feliks, Zbyslaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Hokeistki z tytułem Mistrza Polski

Bytomskie hokeistki zdobyły dziś /17 marca/ po raz trzeci z rzędu tytuł Mistrza Polski. W decydującym meczu TMH Polonia Bytom pokonała 3:1 zespół GKS Stoczniowiec Gdańsk.

Weź udział w Bytom Spartan Sprint & Super

Ta jedna z najbardziej ekstremalnych imprez biegowych, która odbywa się w Ameryce Północnej oraz Europie już 24 marca zawita do naszego miasta. Na terenie Armady Golf Club biegacze będą musieli zmierzyć się nie tylko z trudną trasą pełną przeszkód, ale również ze swoimi słabościami.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Tenisiści powalczą o Puchar Prezydenta Bytomia

Tenisiści powalczą o Puchar Prezydenta Bytomia Data publikacji: 17 października 2016Lubisz tenis ziemny? Chcesz sprawdzić swoje umiejętności i powalczyć z rówieśnikami? Masz teraz szansę. Zapraszamy wszystkich bytomian do udziału w turnieju tenisowym o Puchar Prezydenta Bytomia, który odbędzie się na kortach Górnika Bytom między 22 a 23 października.

W imprezie mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy naszego miasta /decyduje adres zameldowania/. Zgłoszenia do zawodów trwają do soboty, 22 października. W tym dniu rozpocznie się również turniej, w którym pierwsi zagrają jego najmłodsi uczestnicy w kategorii do 8 i 12 lat. Po nich na kortach swoje umiejętności zaprezentują bytomianie w kategorii Open i powyżej 40 lat. Na najlepszych tenisistów czekają nagrody rzeczowe, puchary i dyplomy.

Każdy uczestnik zawodów musi opłacić wpisowe w wysokości 15 zł. Zapisy pod nr tel. 32 281 78 70 lub za pośrednictwem maila: ksgornik_bytom@op.pl
turniej o puchar prezydenta Bytomia.jpg

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM w Bytomiu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.