Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 lutego 2018, Arnold, Konrad, Marceli

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ruszył przetarg na przebudowę boiska w Bytomiu - Miechowicach

Kolejny obiekt sportowy w Bytomiu doczeka się gruntownej modernizacji. We wtorek /30 stycznia/ ogłoszono przetarg na przebudowę boiska piłkarskiego KS Silesia w Bytomiu – Miechowicach przy ul. Dzierżonia. Wartość inwestycji to ponad 4,2 mln zł.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Młodzi judocy powalczą o Mistrzostwo Bytomia

Młodzi judocy powalczą o Mistrzostwo Bytomia Data publikacji: 16 lutego 2017Już po raz kolejny judocy będą rywalizować o tytuł Mistrza Bytomia Dzieci w Judo. Pierwsza z czterech rund, które wyłonią najlepszego judokę i judoczkę odbędzie się już w niedzielę, 19 lutego w Hali Czarnych Bytom przy ul. Łużyckiej.

W imprezie mogą wziąć udział dzieci z rocznika 2005-2008, które będą walczyć w kilku kategoriach wagowych. Otwarte Mistrzostwa Bytomia zostały podzielone na cztery rundy. W każdej z nich młodzi adepci judo będą zdobywać punkty, które zaliczane będą do generalnej klasyfikacji. Pierwsze zawody już w niedzielę, 19 lutego. Kolejne w kwietniu /9 kwietnia/, październiku /7 października/ oraz w grudniu /2 grudnia/ br.

Celem imprezy jest nie tylko wyłonienie najlepszego judo i judoczki, ale także sprawdzenie umiejętności najmłodszych adeptów tej sztuki walki.

Organizatorem zawodów jest klub GKS Czarni Bytom oraz gmina Bytom.

Początek zawodów o 11.00.

Szczegóły oraz regulamin zawodów dostępne są na stronie GKS-u Czarnych Bytom

omb-logo2016.jpg

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.