Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 stycznia 2018, Felicja, Rafal, Tymoteusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Mistrzowskie tytuły tenisistów Górnika

Mistrzowskie tytuły tenisistów Górnika Data publikacji: 25 września 2017Tenisiści i tenisistki Górnika Bytom nie zwalniają tempa. Zarówno nasza kobieca oraz męska drużyna wywalczyły złote medale Mistrzostw Polski. Dziewczyny pokonały w finale SKT Szczecin, zaś mężczyźni Grunwald Poznań, potwierdzając tym samym, że są najlepsi w kraju.

W rywalizacji wśród mężczyzn warto dodać, że w półfinale bytomianie pokonali drużynę z Ustronia, w której występowali byli zawodnicy Górnika Bytom – Grzegorz Panfil i Mateusz Kowalczyk.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie złote medale wywalczyły również drużyny juniorek i juniorów, zaś srebrny medal zespół kadetów oraz IV miejsce – młodzicy i V miejsce – skrzaci.

W sumie nasi reprezentanci wywalczyli pięć medali: 4 złote i 1 srebrny.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Górnik Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.