Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 lipca 2018, Alfred, Wincenty, Wlodzislaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

3,2 mln zł na termomodernizację dwóch hal sportowych

Jeszcze w tym roku rozpoczną się prace termomodernizacyjne w dwóch halach sportowych w Bytomiu. Remont przejdzie hala przy ul. Kosynierów 15 w Szombierkach oraz przy ul. Strzelców Bytomskich na Stroszku. Realizacja kolejnych inwestycji sportowych możliwa jest dzięki pozyskaniu przez miasto środków z Unii Europejskiej.

Weź udział w jubileuszowym 10. Półmaratonie Bytomskim

Bieganie to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w naszym kraju. W Polsce co roku organizuje się setki imprez, gdzie miłośnicy biegania mogą sprawdzić możliwości swojego organizmu. Jedną z nich jest Bytomski Półmaraton, którego jubileuszowa dziesiąta edycja odbędzie się wyjątkowo w sobotę, 15 września.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Mistrzostwa Śląska w Judo

Mistrzostwa Śląska w Judo Data publikacji: 12 stycznia 2014W weekend do hali GKS „Czarnych” Bytom przy ulicy Łużyckiej przybyło blisko 330 młodych judoków i judoczek z całego Województwa Śląskiego. W sobotę o tytuł Mistrza Śląska w Judo 2014 walczyli chłopcy, a w niedzielę - dziewczęta. Emocji jak zwykle nie brakowało.

Śląsk to najsilniejszy region kraju w judo, dlatego w zeszły weekend na bytomskich matach mogliśmy oglądać wielu medalistów Polski. W Śląskich Mistrzostwach zawodnicy i zawodniczki startowali w 3 grupach wiekowych: młodzików, juniorów młodszych oraz juniorów.

Organizator mistrzostw Śląski Związek Judo na czele z prezesem, wybitnym zawodnikiem - Przemysławem Matyjaszkiem, przygotował wspaniałą oprawę zawodów. Było zatem oficjalne otwarcie oraz specjalne pokazy najlepszych zawodników.

Jak zawsze bardzo dobrą postawę w zawodach zaprezentowali gospodarze - zawodnicy GKS „Czarnych” Bytom. Poniżej prezentujemy aktualne wyniki Mistrzostw Śląska w Judo 2014, według poszczególnych kategorii.


Załącznik Zobacz wyniki "Mistrzostw Śląska w Judo 2014" [46kB]

Galeria zdjęć:Zdjęcia: fot. archiwum UM w Bytomiu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.