Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
14 grudnia 2018, Alfred, Izydor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

MISTRZ I UCZEŃ

Data publikacji: 23 lutego 2018MISTRZ I UCZEŃ – najpiękniejszy duet.

Stowarzyszenie Miłośników Opery MUZA zaprasza na koncert jedyny w swoim rodzaju .

W dniu się 28 lutego 2018 r. o godz. 17:00 w sali BCK przy ul. Karin Stanek w Bytomiu, znana na wielu scenach operowych i koncertowych polskich i światowych, dr hab. Ewa Biegas (sopran), prof. Akademii Muzycznej w Katowicach - znakomita polska śpiewaczka
z klasy prof. J. Ballarina oraz wiedeńskiego Universität für Musik und Darstellende, zaprezentuję swoje dokonania artystyczne oraz przedstawi swoich uczniów z Akademii Muzycznej w Katowicach.

Serdecznie zapraszamy na to jedyne w swoim rodzaju przeżycie artystyczne.

Galeria zdjęć:Autor: NGO

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.