Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 września 2018, Tomasz, Maurycy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

UWAGA!!! Zmiana czasu pracy Biura

Zmiana czasu pracy Biura Organizacji Pozarządowych

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

MISTRZ I UCZEŃ

Data publikacji: 23 lutego 2018MISTRZ I UCZEŃ – najpiękniejszy duet.

Stowarzyszenie Miłośników Opery MUZA zaprasza na koncert jedyny w swoim rodzaju .

W dniu się 28 lutego 2018 r. o godz. 17:00 w sali BCK przy ul. Karin Stanek w Bytomiu, znana na wielu scenach operowych i koncertowych polskich i światowych, dr hab. Ewa Biegas (sopran), prof. Akademii Muzycznej w Katowicach - znakomita polska śpiewaczka
z klasy prof. J. Ballarina oraz wiedeńskiego Universität für Musik und Darstellende, zaprezentuję swoje dokonania artystyczne oraz przedstawi swoich uczniów z Akademii Muzycznej w Katowicach.

Serdecznie zapraszamy na to jedyne w swoim rodzaju przeżycie artystyczne.

Galeria zdjęć:Autor: NGO

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.