Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 lipca 2018, Alfred, Wincenty, Wlodzislaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Misja Gospodarcza na Wschodzie - wypełnij ankietę

Misja Gospodarcza na Wschodzie - wypełnij ankietę Data publikacji: 29 stycznia 2014Bytomscy przedsiębiorcy są bardzo zainteresowani Misją Gospodarczą na Wschodzie. Do Wydziału Strategii i Funduszy Europejskich dzwonią telefony, przychodzą maile z pytaniami. Aby ułatwić właścicielom firm nawiązanie biznesowych kontaktów w Dmitrowie przygotowaliśmy specjalną ankietę. Pytamy w niej m.in. o profil działalności firmy i oczekiwania wobec biznesowych partnerów.

Oferty bytomskich przedsiębiorców zostaną przedstawione stronie rosyjskiej podczas oficjalnej wizyty w Dmitrowie planowanej na przełom marca i kwietnia.

Na firmy zainteresowane współpracą z firmami rosyjskimi czekamy do 7 lutego, do 14.00. Oferty można zgłaszać osobiście i elektronicznie do Wydziału Strategii i Funduszy Europejskich Urzędu Miejskiego w Bytomiu, ul. Parkowa 2, pokój 227, tel: 32 283 62 43, zp@um.bytom.pl .

Pobierz ankietę

Autor: Iwona Wronka
Zdjęcia: UM w Bytomiu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.