Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 października 2017, Piotra, Michala, Ziemowita

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Za kilka miesięcy rusza budowa Centrum Samochodowego Bytom

Za kilka miesięcy rusza budowa Centrum Samochodowego Bytom. Docelowo znajdzie tu pracę ponad 200 osób. To już kolejny inwestor, który zdecydował się rozpocząć działalność właśnie w Bytomiu.

Misja Gospodarcza na Wschodzie - wypełnij ankietę

Misja Gospodarcza na Wschodzie - wypełnij ankietę Data publikacji: 29 stycznia 2014Bytomscy przedsiębiorcy są bardzo zainteresowani Misją Gospodarczą na Wschodzie. Do Wydziału Strategii i Funduszy Europejskich dzwonią telefony, przychodzą maile z pytaniami. Aby ułatwić właścicielom firm nawiązanie biznesowych kontaktów w Dmitrowie przygotowaliśmy specjalną ankietę. Pytamy w niej m.in. o profil działalności firmy i oczekiwania wobec biznesowych partnerów.

Oferty bytomskich przedsiębiorców zostaną przedstawione stronie rosyjskiej podczas oficjalnej wizyty w Dmitrowie planowanej na przełom marca i kwietnia.

Na firmy zainteresowane współpracą z firmami rosyjskimi czekamy do 7 lutego, do 14.00. Oferty można zgłaszać osobiście i elektronicznie do Wydziału Strategii i Funduszy Europejskich Urzędu Miejskiego w Bytomiu, ul. Parkowa 2, pokój 227, tel: 32 283 62 43, zp@um.bytom.pl .

Pobierz ankietę

Autor: iwo
Zdjęcia: UM w Bytomiu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.