Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
26 września 2018, Justyna, Łucja, Cyprian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Mikołajkowy zawrót głowy

Mikołajkowy zawrót głowy Data publikacji: 1 grudnia 2016Aura za oknem idealna na mikołajowe sanie, ale podobnie jak w ubiegłym roku uwielbiany przez dzieci brodacz, przybędzie do Bytomia świąteczną ciężarówką. Już jutro /2 grudnia/ od 11.00 do 18.00 będzie go można spotkać na Rynku.

Tworzenie najdłuższego świątecznego łańcucha z papieru, konkursy z nagrodami, warsztaty z tworzenia ozdób choinkowych, to tylko cześć atrakcji, które już jutro czekają na najmłodszych i nie tylko. Przed południem na płycie rynku zaparkują dwie charakterystyczne czerwone ciężarówki Coca-coli. W jednej z nich maluchy będą mogły zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem.

Piątkowej imprezie przyświecać też będzie szczytny cel, bowiem tego dnia zaplanowano charytatywną aukcję, z której dochód przeznaczony zostanie na leczenie małego Kacperka. Na małych i dużych fanów sportu czekają bombki z autografami bytomskich sportowców.

Przygotowaliśmy dla mieszkańców naszego miasta sporo atrakcji, będą konkursy z nagrodami i świąteczne upominki. Nie zabraknie też świątecznego jarmarku, na którym wystawią się m.in. bytomscy rękodzielnicy czy prezentujące swojskie jadło stowarzyszenia – mówi Aleksandra Szatkowska, Naczelnik Wydziału Promocji i Kontaktów z Mediami UM.

Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.