Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
15 października 2018, Jadwigi, Teresy, Brunona

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Pierwszy inwestor w KSSE ruszył z produkcją

Oparta na najnowocześniejszych technologiach hala produkcyjno – magazynowa, w której produkowane są panele do bram segmentowych i ogrodzeń została dzisiaj, /11 października/ oficjalne otwarta przez firmę EPCO Polska Sp. z o.o.

Dlaczego Bytom? Bo tak!

Dlaczego warto inwestować w Bytomiu? To pytanie pada w nowym spocie promującym rozwój gospodarczy w naszym mieście. Nakręcony dla Urzędu Miejskiego w Bytomiu film właśnie został udostępniony w sieci.

Mieszkańcy Karbia doczekają się dużego marketu

Mieszkańcy Karbia doczekają się dużego marketu Data publikacji: 24 stycznia 2017Ruszyła budowa pierwszego z dwóch zaplanowanych sklepów wielkopowierzchniowych w Karbiu.

Mieszkańcy Karbia od lat sygnalizowali potrzebę otwarcia w ich dzielnicy marketu, w którym mogliby zrobić większe zakupy i nie wyjeżdżać w tym celu do sąsiednich części Bytomia. Udało się znaleźć i zachęcić inwestora, a nowy sklep powstaje już przy ul. Konstytucji 82 a – mówi Krzysztof Gajowiak, radny, który aktywnie włącza się w proces tworzenia centrum handlowego w Karbiu.

Na placu budowy zakończyły się roboty gruntowe, a ekipa budowlana przygotowuje teren pod fundamenty. Według zapowiedzi inwestora, sklep o powierzchni 360 m2, zostanie otwarty już na wiosnę. Znajdzie w nim pracę około 13 pracowników. Z powstania nowego sklepu zadowoleni są mieszkańcy Karbia, którzy podkreślają, że dzięki tej inwestycji zaoszczędzą czas i pieniądze na dojazdach do innych dzielnic.

Autor: Biuro Prasowe UM w Bytomiu
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.