Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 maja 2015, Grzegorz, Urban, Magda

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Masz firmę? Wejdź do klastra

Przedsiębiorcy zainteresowani udziałem w rewitalizacji Bytomia mogą zgłaszać chęć udziału w Klastrze Rewitalizacji. Wszystko o odnowie miasta finansowanej z Unii Europejskiej znajduje się na się na stronie bytomodnowa.pl . Uruchomiony został również specjalny profil na facebooku.

Działasz społecznie? Weź udział w Dniach Organizacji Pozarządowych

Trwają przygotowania do XI Dni Organizacji Pozarządowych. Przedstawiciele trzeciego sektora, którzy chcą wziąć udział w imprezie, mogą do 29 maja zgłaszać swoje oferty do Urzędu Miejskiego.

Budżet obywatelski - czekamy na projekty

Do 31 maja można zgłaszać propozycje projektów finansowanych z Bytomskiego Budżetu Obywatelskiego. Przyjęta w marcu br. uchwala Rady Miejskiej właśnie weszła w życie.

Jawny rejestr zbiorów danych osobowych

Jawny rejestr zbiorów danych osobowych (t.j. Dz.U. 2014 poz 1182 z pózn. zm.)

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

22 maja 2015

Kardiolog w Biurze Promocji Bytomia

Kardiolog w Biurze Promocji Bytomia

Czasami łatwiej rzucić palenie i schudnąć niż pozbyć się stresu. A jest on jednym z istotnych przyczyn zawału. O tym, jak nie mylić objawów zawału z innymi dolegliwościami i czego się wystrzegać, opowiadała dr Mirosława Cichocka podczas czwartkowego spotkania z ekspertem w Biurze Promocji Bytomia.

ZOBACZ WIĘCEJ
21 maja 2015

Spotkanie z ekspertem: "Od stresu do zawału. Jak dbać o serce?"

Spotkanie z ekspertem: "Od stresu do zawału. Jak dbać o serce?"

Zlekceważenie objawów przewlekłego stresu może doprowadzić do groźnych chorób. „Od stresu do zawału. Jak dbać o serce?” - to tytuł kolejnego „Spotkania z ekspertem” w Biurze Promocji Bytomia przy Rynku 7 w czwartek, 21 maja.

ZOBACZ WIĘCEJ
20 maja 2015

BYTOModNOWA

BYTOModNOWA

Dokumenty strategiczne, mapy obszaru rewitalizacji czy strategia miasta do 2020 roku – wszystko o rewitalizacji znajduje się na nowej stronie internetowej bytomodnowa.pl. Uruchomiony został również specjalny profil na facebooku.

ZOBACZ WIĘCEJ
19 maja 2015

Będą burze!

Będą burze!

Uwaga, na popołudnie i wieczór synoptycy zapowiadają burze. Miejscami może spaść do 25 mm wody na metr kwadratowy. Musimy być przygotowani również na opady gradu. Wiatr w porywach osiągnie do 75 km/h.

ZOBACZ WIĘCEJ
15 maja 2015

Młodzi obywatele Europy

Młodzi obywatele Europy

Uczniowie bytomskich szkół udowodnili podczas Europejskiej Majówki, że Europa nie ma przed nimi tajemnic. Znają zarówno jej kuchnię, jak i panujące w krajach Unii obyczaje.

ZOBACZ WIĘCEJ
15 maja 2015

Możliwe przymrozki

Możliwe przymrozki

Synoptycy ostrzegają, że w nocy i nad ranem 16 maja możemy spodziewać się przymrozków. Temperatura może spać do –1°C, a przy gruncie nawet do –3°C.

ZOBACZ WIĘCEJ
14 maja 2015

Zabytkowe bytomskie parki odzyskują blask

Zabytkowe bytomskie parki odzyskują blask

Ponad 2,6 mln zł kosztowały prace rewitalizacyjne w trzech zabytkowych parkach oraz na dwóch miejskich skwerach. Inwestycje, które realizowane są od ubiegłego roku, wczoraj (13 maja) przeszły odbiór techniczny. Część kosztów pokrył Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

ZOBACZ WIĘCEJ
13 maja 2015

Rajd na Rynku dla niepełnosprawnych dzieci

Rajd na Rynku dla niepełnosprawnych dzieci

W najbliższy piątek /15 maja/ najważniejszy plac Bytomia objedzie kolorowy peleton rowerzystów. Dzięki specjalnym rowerkom przekazanym przez PCK w wyścigu wystartuje również niepełnosprawna młodzież.

ZOBACZ WIĘCEJ
12 maja 2015

W Bytomiu budują roboty

W Bytomiu budują roboty

Programują inteligentne alarmy, elektroniczne pojazdy i automatyczne zwierzęta. W Bytomiu powstają prawdziwe roboty! Ich konstruktorzy w tygodniu chodzą, jak każdy do szkoły, a w weekendy spotykają się na bezpłatnych zajęciach w Agorze Bytom by tworzyć.

ZOBACZ WIĘCEJ
12 maja 2015

Bytom otwiera klaster rewitalizacji

Bytom otwiera klaster rewitalizacji

Bezrobotny bez prawa do zasiłku? Prezes wielkiej korporacji? Działacz społeczny, właściciel piekarni, zakładu krawieckiego, a może student politechniki? Kto wejdzie do Bytomskiego Klastra Rewitalizacji i co może z tego mieć? Odpowiedzi na te pytania - już w czwartek, 14 maja o 17.00 w Biurze Promocji Bytomia przy Rynku 7.

ZOBACZ WIĘCEJ
11 maja 2015

Test syren alarmowych

Test syren alarmowych

We wtorek /12 maja/ w godzinach od 6.00 do 19.00 na terenie Polski, a także w Bytomiu, mogą być uruchomione syreny alarmowe. Test będzie prowadzony w ramach ćwiczeń krajowych, a w ich trakcie mogą rozbrzmieć głośne syreny.

ZOBACZ WIĘCEJ
11 maja 2015

Jak głosowali bytomianie?

Jak głosowali bytomianie?

Bronisław Komorowski, Andrzej Duda i Paweł Kukiz zdobyli w Bytomiu najwięcej głosów podczas wyborów na najważniejszy urząd w państwie. Na urzędującego prezydenta głosowało 20 727 osób. Andrzej Duda cieszył się poparciem 14 907 bytomian, a Paweł Kukiz – 14 824 mieszkańców naszego miasta.

ZOBACZ WIĘCEJ

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.