Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 września 2018, Aurelia, Wladyslaw, Kamil

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

800 nowych mieszkań powstanie w Bytomiu

Budowę ponad 800 nowych mieszkań w Bytomiu zapowiedział podczas konferencji prasowej prezydent Damian Bartyla.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Miałeś wypadek? Zgłoś się po bezpłatną poradę

Miałeś wypadek? Zgłoś się po bezpłatną poradę Data publikacji: 1 sierpnia 2017Miałeś wypadek lub inne zdarzenie losowe, w których zostałeś poszkodowany? Bytomskie Centrum Informacji Wypadkowej pomoże przedrzeć się przez gąszcz formalności w drodze do uzyskania odszkodowania. W sierpniu doradcy dyżurować będą w Biurze Promocji Bytomia.

Z działalnością Bytomskiego Centrum Informacji Wypadkowej będzie można się zapoznać już 2 sierpnia od 11.00 0 17.00 na Rynku. W programie imprezy znajdą się m.in. warsztaty pierwszej pomocy przy wykorzystaniu profesjonalnych fantomów. Najmłodszych z pewnością zaciekawi 3,5 tonowa karetka.

Swoją pomoc kierujemy do osób poszkodowanych w różnego rodzaju sytuacjach. Po bezpłatną poradę mogą się zgłaszać poszkodowani w wypadkach komunikacyjnych lub w wyniku błędu medycznego, a także innych zdarzeń losowych, które spowodowały szkody osobowe lub majątkowe – mówi Łukasz Sawicki z Bytomskiego Centrum Informacji Wypadkowej.

Podczas bezpłatnych konsultacji zainteresowani bytomianie będą mogli dowiedzieć z jakiego rodzaju usług medycznych mogą skorzystać, jakie świadczenia im przysługują oraz od kogo dochodzić należnych im roszczeń odszkodowawczych.

Skomplikowanie procedury często przysparzają kłopotów osobom, które dochodzą swoich praw przed ubezpieczycielem. Dlatego też nasi doradcy wskażą jakie dokumenty są niezbędne , a jeśli będzie taka potrzeba, pomogę je wypełnić – mówi Łukasz Sawicki.

Aby zapewnić kompleksową informację poszkodowanym, Centrum współpracować będzie z licznymi podmiotami oraz instytucjami, z którymi organizowane będą wydarzenia uświadamiające oraz akcje „antywypadkowe”. Konsultacje odbywać się będą w poniedziałek w godzinach do 14.00 do 16.00 oraz w czwartek w godzinach do 10.00 do 12.00 w Biurze Promocji Bytomia przy Rynku 7.

Autor: AK
Zdjęcia: www.zdrowie.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.