Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
11 grudnia 2018, Waldemar, Damazy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Medalowy weekend judoków Czarnych Bytom

Medalowy weekend judoków Czarnych Bytom Data publikacji: 24 października 2016Sześć medali, w tym złoty Ewy Konieczny. To bilans Czarnych Bytom, którzy w weekend /22-23 października/ rywalizowali na Mistrzostwach Polski Seniorów i Seniorek w Katowicach.

Oprócz złotego krążka Ewy Konieczny, po srebrny medal sięgnęła Beata Pacut, zaś brązowe krążki wywalczyli: Marta Wykupil, Paulina Dziopa, Paweł Zagrodnik i Kamil Grabowski.

Dzięki świetnej postawie naszych judoczek, kobieca reprezentacja Czarnych zdobyła 1. miejsce w klasyfikacji Ligi Indywidualno-Drużynowej.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Czarni Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.