Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
10 grudnia 2018, Julia, Judyta, Daniel

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Medale młodych tenisistów

Medale młodych tenisistów Data publikacji: 31 października 2017W Bytomiu zakończył się Wojewódzki Turniej Skrzatów w tenisie ziemnym, w którym reprezentanci Górnika Bytom byli bezkonkurencyjni.

W grze pojedynczej 1. miejsce zajął Dominik Spychalski, zaś Pola Kasprzak uplasowała się na trzeciej pozycji. Z kolei w grze podwójnej Pola Kasprzak w kategorii dziewcząt oraz Dominik Spychalski w kategorii chłopców okazali się bezkonkurencyjni. W tej samej kategorii Mikołaj Ćwiek zajął 2. miejsce, zaś Witold Czerenkiewicz był trzeci.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Górnik Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.